Kabel UGREEN USB-C-USB-C 1m (biały)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel USB 2.0 USB-C do USB-C UGREEN 1m biały
Za pomocą kabla USB-C do USB-C UGREEN US300 w mgnieniu oka naładujesz swoje urządzenia. Produkt zapewnia moc do 100 W i natężenie do 5 A, obsługuje też różne standardy szybkiego ładowania. Pozwala również przesyłać pliki z prędkością do 40 MB/s. Kabel wyróżnia się także szeroką kompatybilnością i solidną, trwałą konstrukcją.
Szybkie ładowanie
Przekonaj się, jak szybko Twoje urządzenia mogą być gotowe do pracy. Kabel oferuje moc sięgającą 100 W i natężenie do 5 A. Obsługuje też takie standardy jak PD, QC4.0 i FCP. Wszystko to sprawia, że za jego pomocą możesz na przykład naładować MacBooka Pro 2018 do 100% w około 2 godziny, Huawei P40 w około 103 minuty, a iPada Pro 11" w około 2,5 godziny.
Szeroka kompatybilność
Kabel US300 jest kompatybilny z wieloma urządzeniami wyposażonymi w port USB-C. Za jego pomocą bez problemu naładujesz na przykład smartfona Xiaomi 10 Pro czy Samsung Galaxy Note 10, iPada Air 10,9" lub iPada Pro 11" 2020 / 2018, konsolę Nintendo Switch, MacBooka, a także laptopa Dell, HP czy Lenovo.
Błyskawiczne przesyłanie plików
Często przesyłasz pliki między urządzeniami? Kabel US300 pomoże Ci również w tym! Produkt zapewnia prędkość transmisji sięgającą 40 MB/s. To oznacza, że 1 GB plików prześlesz już w około 30 sekund! Z UGREEN nie musisz zbyt długo czekać, aż Twoje zdjęcia czy filmy znajdą się w docelowym miejscu.
Ulepszona konstrukcja
Wytrzymała powłoka z tworzywa TPE chroni kabel przed uszkodzeniem, a przewód z cynowanej miedzi gwarantuje stabilną i niezawodną transmisję sygnału. Model US300 cechuje się także odpornością na wyginanie i zużycie. Ponadto wbudowany chip E-Marker odpowiada za inteligentną dystrybucję mocy, zapewniając szybkie i bezpieczne ładowanie.
| Producent | UGREEN |
|---|---|
| Nazwa | USB-C 2.0 Male to Male Cable |
| Model | US300 |
| Kolor | Biały |
| Typ | USB-C do USB-C |
| Natężenie | 5 A maks. |
| Moc | 100 W maks. |
| Prędkość transmisji | Do 40 MB/s |
| Materiał | TPE |
| Przewód | Cynowana miedź |
| Długość kabla | 1 m |
Dane techniczne
| Box length | 16,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Długość (m) | 1 |
| Gross weight | 80 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| Długość | 1m |
| HS Code | 8544429090 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_usb_cables.pdf |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Net weight | 29 |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Ilość w kartonie | 300 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Box width | 10,00 |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu hurtowym | 5 |
| Box height | 2,50 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Kolor | białe |