Kabel USB-C UGREEN CM450 do mini jack 3.5mm AUX, 1m (czarny)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel USB-C UGREEN CM450 do mini jack 3.5mm AUX, 1m (czarny)
Kabel umożliwia słuchanie muzyki podczas jazdy samochodem, zapewniając dźwięk Hi-Fi, który jest bardzo zbliżony do oryginału. Może być zastosowany do połączenia z wieloma urządzeniami. Użyte w produkcji materiały zapewniają wytrzymałość oraz wysoką jakość transmisji.
Szerokie zastosowanie
Produkt może być użyty do połączenia z wieloma urządzeniami, takimi jak iPad Pro, MacBook, słuchawki, radio samochodowe, głośnik, wieża stereo, soundbar, smartfon, laptop, tablet czy wzmacniacz. Jeden kabel może posłużyć do wielu urządzeń.
Wysoka jakość dźwięku
Urządzenie gwarantuje dźwięk o wysokiej wierności względem oryginału (24bit/96Khz). Oferowany standard Hi-Fi odpowiada za naturalne brzmienie otworów - zgodnie z myślą twórcy. Można dzięki temu słuchać ulubionej muzyki przy niespotykanej wcześniej szczegółowości.
Wytrzymałość
Sam kabel został umieszony w aluminiowej obudowie oraz nylonowym oplocie. Zapewnia to niezwykłą trwałość, dzięki czemu możesz korzystać z niego bez obaw o uszkodzenie.
| Marka | Ugreen |
|---|---|
| Model | CM450 |
| Długość kabla | 1m |
| Interfejs | typ-C, 3.5mm |
| Chip | DAC chip |
| Długość kabla | 1m |
| Przewód | emaliowana miedź |
| Uzwojenie | miedź cynowana |
| Materiał płaszcza | stop aluminium |
| Korpus | lekki jedwab tkany |
Dane techniczne
| Box width | 13,50 |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu hurtowym | 5 |
| Box height | 0,50 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Kolor | czarny |
| Box length | 19,00 |
| Kraj producenta | CN |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Długość (m) | 1 |
| Gross weight | 20 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| Rodzaj złącza | AUX, miniJack (3.5 mm), USB-C |
| HS Code | 8544429090 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| Pozłacane wtyki | Nie |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/audio/sg_audio_audio_cables.pdf |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Net weight | 23 |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Ilość w kartonie | 400 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |