Kabel mini jack 3.5mm UGREEN AV183, AUX, 2m (czarny)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kabel mini jack 3.5mm UGREEN AV183, AUX, 2m (czarny)
Kabel UGREEN AV183 to funkcjonalne łącze AUX, mogące zostać wykorzystane na przykład do połączenia telefonu z mikrofonem, kartą dźwiękową czy innymi urządzeniami. Użytkowanie go jest wygodne, a sam produkt wytrzymały. Posiada 3,5-milimetrowy, uniwersalny interfejs, dzięki czemu sprawdzi się w wielu sytuacjach.
Wszechstronne wykorzystanie
Kabel można użyć do podłączenia telefonu z bezprzewodowymi słuchawkami, głośnikami samochodowymi, mikrofonem i wiele innych. Produkt pozwala także na połączenie telefonu do karty dźwiękowej, co gwarantuje uniknięcie wystąpienia szumów i zakłóceń.
Wygoda i wytrzymałość
Produkt można swobodnie podłączać i odłączać. Może być także używany bez konieczności zdejmowania pokrowca telefonu. Ponadto 3,5-milimetrowy interfejs jest uniwersalny, a sam kabel odporny na zużycie i zarysowania. Postaw na wygodę użytkowania, nie tracąc na jakości!
| Marka | Ugreen |
|---|---|
| Model | AV183 |
| Materiał przewodu | miedź emaliowana |
| Materiał powłoki | stop aluminium |
| Długość | 2 m |
| Średnica | 3,2 mm |
Dane techniczne
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/audio/sg_audio_audio_cables.pdf |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Net weight | 32 |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Ilość w kartonie | 300 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Box width | 13,00 |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu hurtowym | 5 |
| Box height | 0,50 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Kolor | czarny |
| Box length | 19,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Długość (m) | 2 |
| Gross weight | 42 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| Rodzaj złącza | AUX, miniJack (3.5 mm) |
| HS Code | 8544429090 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| Pozłacane wtyki | Tak |