Kanister na wodę z kranikiem 5 l
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRZYDATNY - Pojemnik z uchwytem w formie kanistra o pojemności 5 litrów. Pojemnik ma wymiary 26 x 10 x 30 cm.
✅ WYTRZYMAŁY - Wykonany z lekkiego i wytrzymałego tworzywa przeznaczonego do kontaktu z żywnością. Pojemnik ma kolor biały.
✅ SZCZELNY - Wyposażony w kranik oraz nakrętkę z uszczelką. Sprawdzi się na wodę, sok, lemoniadę, alkohole itp.
✅ UNIWERSALNY - Świetnie sprawdzi się podczas wyjazdów, biwaków, campingów, ale również pobytu na plaży czy prac w ogrodzie.
✅ WYGODNY - Wyposażony w wygodny uchwyt, który ułatwi przenoszenie zbiornika. Kranik ułatwi nalewanie wody. W łatwy i wygodny sposób nalejemy do niego wodę.
Zbiornik z kranem na wodę lub inne napoje np. sok, lemoniadę, itp. Idealnie sprawdzi się podczas wyjazdów, biwaków, ale również w ogrodzie. Dzięki temu, że jest składany możemy go w łatwy sposób przetransportować. Posiada praktyczny kranik, który ułatwi nalewanie wody oraz rączkę, która sprawi, że przenoszenie zbiornika będzie łatwe i wygodne. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Kolor dominujący | biały |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 10 |
| Materiał | tworzywo |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 30 |
| Wysokość | 30 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 1300 |
| Pojemność | 5 l |
| Szerokość | 10 cm |
| Długość | 26 cm |
| Waga (g) | 321 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 26 |