Kanka na mleko nierdzewna 2,5 l
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRZYDATNA - Kanka na mleko o pojemności całkowitej 2,5 l. Kanka ma wymiary 17 x 22,5 x 15 cm.
✅ STALOWA - Wykonana z najwyższej jakości stali nierdzewnej. Przeznaczona do kontaktu z żywnością.
✅ ZAMYKANA - Wyposażona w pokrywkę z uchwytem. Dzięki pokrywie unikniemy dostania się do środka owadów oraz zanieczyszczeń.
✅ UNIWERSALNA - Kanka ma uniwersalne zastosowanie jest przydatna przy zakupie świeżego mleko z automatu, ale również można w niej również przenosić zupy, jagody, porzeczki.
✅ WYGODNA - Posiada wygodny uchwyt ułatwiający przenoszenie. Sprawdzi się zarówno w użytku domowym, jak również podczas biwaku, wypadów za miasto.
Kanka na mleko z zamknięciem oraz uchwytem do przenoszenia. Solidnie wykonana, odpowiednio użytkowana posłuży długie lata. Przydatna do przenoszenia mleka, ale również można przenosić w niej inne produkty spożywcze takiej jak zupy, jagody. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość | 17 cm |
| Średnica | 15 cm |
| Waga (g) | 538 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 17 |
| Kolor dominujący | srebrny |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 14 |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 23 |
| Wysokość | 22,5 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 912.33 |
| Pojemność | 2,5 l |