Karafka do whisky szklana 830 ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNA - Elegancka karafka z korkiem w kwadratowym kształcie. Idealna do whisky oraz innych napojów alkoholowych i niealkoholowych. Karafka ma wymiary 10 x 10 x 24 cm i pojemność 830 ml.
✅ SZKLANA - Wykonana z najwyższej jakości, grubego szkła. Posiada efektowne zdobienie, które swoim wyglądem przypomina kryształ.
✅ ZAMYKANA - Karafka jest zamykana za pomocą korka, co pozwoli utrzymać walory smakowe przechowywanych alkoholi.
✅ DEKORACYJNA - Posiada zdobione szkło, dzięki czemu trunki prezentują się w niej bardzo efektownie. Możemy wykorzystać ją również do serwowania wody.
✅ POMYSŁ NA PREZENT - Karafka jest świetnym pomysłem na prezent dla bliskich np. z okazji urodzin lub parapetówki.
Szklana karafka zamykana za pomocą korka. Solidnie wykonana, stanowi element dekoracyjny. Dzięki odpowiedniej przezroczystości szkła, umieszczone w niej alkohole prezentują się efektownie. Karafkę możemy wykorzystać również do podawania wody, soku lub innych napojów. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Pojemność | 830 ml |
| Szerokość | 10 cm |
| Długość | 10 cm |
| Waga (g) | 652 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 25 |
| Kolor dominujący | przezroczysty |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 10,5 |
| Materiał | szkło |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 10 |
| Wysokość | 24 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 416.67 |