Karafka do whisky szklana 900 ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNA - Elegancka karafka z korkiem w kwadratowym kształcie. Idealna do whisky oraz innych napojów alkoholowych i niealkoholowych. Karafka ma wymiary 9 x 9 x 23 cm. Maksymalna pojemność karafki to 900 ml, jednak optymalna pojemność użytkowa to 750 ml - zapewni odpowiednie przechowywanie napojów oraz wygodne korzystanie z niej.
✅ SZKLANA - Wykonana z grubego szkła w przezroczystym kolorze. Nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
✅ ZAMYKANA - Karafka jest zamykana za pomocą korka, co pozwoli utrzymać walory smakowe przechowywanych alkoholi.
✅ DEKORACYJNA - Posiada ozdobny fason, dzięki czemu trunki prezentują się w niej bardzo efektownie. Możemy wykorzystać ją również do serwowania wody.
✅ POMYSŁ NA PREZENT - Karafka jest świetnym pomysłem na prezent dla bliskich.
Szklana karafka zamykana za pomocą korka. Solidnie wykonana, stanowi element dekoracyjny. Dzięki odpowiedniej przezroczystości szkła, umieszczone w niej alkohole prezentują się efektownie. Karafkę możemy wykorzystać również do podawania wody, soku lub innych napojów. Oryginalny produkt marki Vilde. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Długość | 9 cm |
| Waga (g) | 747 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 24 |
| Kolor dominujący | przezroczysty |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 10 |
| Materiał | szkło |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 10 |
| Wysokość | 23 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 400 |
| Pojemność | 900 ml |
| Szerokość | 9 cm |