Karmnik dla ptaków 17,5 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNY - Karmnik dla ptaków na ziarno lub karmę. Karmnik ma wymiary 19,5 x 14,5 x 17,5 cm.
✅ SOLIDNY - Wykonany z wysokiej jakości tworzywa. Pojemnik na karmę w przezroczystym kolorze, a podstawa i pokrywa w kolorze ciemnozielonym.
✅ ŁATWY W MONTAŻU - Posiada wygodną linkę, który ułatwi zawieszenie np. na drzewie.
✅ PRZYDATNY - Z jego pomocą zimą dokarmimy dziko żyjące ptaki, a w okresie letnim zwabimy małych mieszkańców w nasze otoczenie.
✅ FUNKCJONALNY - Karmnik posiada miejsca w którym ptaki mogą swobodnie przysiąść. Posiada cztery otwory z siedziskami.
Karmnik dla ptaków w którym umieścimy karmę oraz ziarno. Karmnik możemy zamontować w ogrodzie, na tarasie lub balkonie. Dzięki przezroczystej formie możemy w wygodny sposób kontrolować ilość umieszczonej w nim karmy. Prezentuje się bardzo efektownie, więc będzie dekoracją zarówno w ogrodzie, jak również na balkonie, czy tarasie. Oryginalny produkt holenderskiej marki ProGarden. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość | 14,5 cm |
| Długość | 19,5 cm |
| Waga (g) | 211 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 19,5 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 14,5 |
| Kolor dominujący | zielony |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 17,5 |
| Materiał | tworzywo |
| Waga gabarytowa (g) | 753.67 |
| Wysokość | 17,5 cm |