Karmnik dla ptaków 23 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Karmnik dla ptaków - Karmnik dla ptaków na ziarno lub karmę. Karmnik ma wymiary zewnętrzne 14 x 9,5 x 23 cm, średnica otworu wynosi 6,5 cm. Idealny do karmienia ptaków zimą oraz przez cały rok.
✅ Solidnie wykonany - Karmnik wykonany z wysokiej jakości tworzywa w przezroczystym kolorze. Podstawa i pokrywa wykonane z metalu w kolorze czarnym. Karmnik jest solidny i wytrzymały.
✅ Wygodny uchwyt - Wyposażony w wygodny uchwyt, za pomocą którego możemy w łatwy sposób zawiesić karmnik np. na drzewie.
✅ Wygodne dozowanie pokarmu - Posiada otwory z podestami, które umożliwiają ptakom wygodne pobieranie nasion. Dzięki przezroczystej formie możemy w wygodny sposób kontrolować ilość umieszczonej w nim karmy.
✅ Łatwe napełnianie i czyszczenie - Otwierana pokrywka ułatwia wsypywanie nasion oraz czyszczenie karmnika, co zapewnia higieniczne użytkowanie.
Karmnik dla ptaków w którym umieścimy karmę oraz ziarno. Karmnik możemy zamontować w ogrodzie, na tarasie lub balkonie. Z jego pomocą w łatwy sposób dokarmimy ptaki w okresie jesienno-zimowym, ale również zwabimy małych mieszkańców w okresie letnim. Jego montaż jest niezwykle prosty, a uzupełnianie karmy również nie sprawi problemów. Oryginalny produkt marki Vilde. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Długość | 14 cm |
| Waga (g) | 169 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 24,5 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 10,5 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 10,5 |
| Materiał | tworzywo |
| Waga gabarytowa (g) | 400 |
| Wysokość | 23 cm |
| Szerokość | 9,5 cm |