Karta przechwytywania UGREEN CM489 HDMI USB/USB-C
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Karta przechwytywania obrazu / Grabber HDMI Ugreen CM489, 4K 60Hz, USB + USB-C
Karta przechwytująca UGREEN umożliwia przechwytywanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości wejściowej 4K przy 60 Hz i wyjściowej do 1080p przy 30 Hz, dzięki szybkiemu portowi USB 2.0. Podłącz ją do różnych źródeł wideo i audio, takich jak kamery czy aparaty fotograficzne, poprzez interfejs HDMI, a następnie przesyłaj obraz do urządzenia z wejściem USB lub USB-C. Idealnie nadaje się do nagrywania wyraźnych filmów i dźwięku, które można przechowywać na przyszłość.
Szeroka kompatybilność
Dzięki podwójnemu interfejsowi USB-A i USB-C, karta UGREEN jest kompatybilna z większością nowoczesnych laptopów, tabletów, telefonów komórkowych, aparatów fotograficznych oraz kamer internetowych. Używaj jej do transmisji na żywo z kamery, rejestrowania gier mobilnych i konsolowych w czasie rzeczywistym i wiele innych.
Prosta instalacja i lekka konstrukcja
Karta przechwytująca UGREEN nie wymaga instalacji dodatkowych sterowników ani zewnętrznego źródła zasilania. Wystarczy ją podłączyć do wybranego urządzenia i rozpocząć odtwarzanie filmów w wysokiej rozdzielczości. Jej obudowa wykonana ze stopu aluminium zapewnia długą żywotność, a lekka waga wynosząca 19,9 g sprawia, że jest lekka i łatwa do przenoszenia - bez problemu schowasz ją w plecaku czy w torbie.
Szybka transmisja i niskie opóźnienia
Wyposażona w inteligentny chip, karta UGREEN oferuje szybkość transmisji przechwytywania wideo HDMI do 480 Mb/s a do tego redukuje wszelkie opóźnienia do minimum. Pozwala to na nagrywanie ważnych spotkań czy konferencji w czasie rzeczywistym, co ułatwia w późniejszym przeglądaniu. Najnowsza konstrukcja karty zapewnia wyjątkowo niskie opóźnienia podczas grania i nagrywania wideo, eliminując problemy z zawieszaniem się i zakłóceniem blue screen. To sprawia, że urządzenie zadowoli każdego użytkownika.
Uniwersalna zgodność systemowa
Karta przechwytująca HDMI UGREEN jest kompatybilna z systemami Windows 8.1/10, Linux, iOS 17 oraz Android. Idealna do przesyłania strumieniowego na żywo, nagrywania, edytowania i przesyłania wideo w wysokiej rozdzielczości za pomocą programów takich jak OBS, XSplit, Potplayer, QuickTime Player, itd. Należy pamiętać. że urządzenia z systemem iPadOS muszą być zaktualizowane do wersji 17 lub nowszej, ponieważ produkt nie obsługuje przechwytywania i nagrywania, jeśli źródło sygnału używa protokołu szyfrowania HDCP.
W zestawie:
- karta przechwytująca
- instrukcja obsługi
| Producent | Ugreen |
|---|---|
| Model | CM489 |
| Port wyjściowy | USB-A, USB-C (1080P@30Hz) |
| Port wejściowy | HDMI 4K@60Hz |
| Jakość nagrywania | Full HD 1080p |
| Typ instalacji | Plug & play |
| Waga | 19,9 g |
| Wymiary | 1.7cm x 8.5cm x 14.5cm |
| Materiał wykonania | aluminium |
| Kompatybilne systemy operacyjne | Linux, Windows 8/10, Android, iOS 17 |
Dane techniczne
| Box length | 10,00 |
| Kraj producenta | CN |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Gross weight | 63 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| HS Code | 8544429090 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/it_accessories/sg_it_accessories_adaptors_and_converters.pdf |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Net weight | 62 |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Ilość w kartonie | 216 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Box width | 9,50 |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Box height | 1,00 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |