Kawiarka aluminiowa 450 ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Kawiarka ciśnieniowa - Kawiarka ciśnieniowa do przygotowywania tradycyjnej włoskiej kawy z doskonałym aromatem. Idealnie sprawdzi się do przygotowania aromatycznego espresso. Kawiarka ma pojemność 450 ml oraz wymiary: 17 x 12,5 x 20,5 cm. Pozwoli na zaparzenie aż 9 filiżanek aromatycznego espresso (1 filiżanka około 50 ml).
✅ Uszczelka w zestawie - Wyposażona w silikonową uszczelkę, która odpowiada za wytworzenie wewnątrz kawiarki odpowiedniego ciśnienia. Uszczelka jest wymienna, w zestawie dodatkowo 1 sztuka uszczelki.
✅ Solidnie wykonana - Kawiarka wykonana z najwyższej jakości aluminium. Uchwyt wykonany z żaroodpornego tworzywa w czarnym kolorze.
✅ Wygodny uchwyt - Posiada wygodny uchwyt ułatwiający nalewanie oraz przenoszenie kawiarki. Otwór w pokrywce zapewni komfortowe nalewanie kawy.
✅ Bezpieczna, nadaje się na indukcję - Kawiarka posiada zawór bezpieczeństwa, który reguluje ciśnienie wody. Kawiarka nadaje się do wszystkich rodzajów kuchenek, w tym również indukcji.
Ciśnieniowa kawiarka do przygotowania tradycyjnego włoskiego espresso. Praktyczna i łatwa w użytkowaniu. Dzięki kawiarce przygotowanie pysznej, aromatycznej kawy jest wyjątkowo proste. Kawiarka świetnie sprawdzi się do codziennego przygotowywania kawy, a także w trakcie przyjęć i spotkań. Przydatna w każdej kuchni. Idealny pomysł na prezent. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Waga (g) | 594 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 20 |
| Kolor dominujący | srebrny |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 16,5 |
| Materiał | aluminium |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 13,5 |
| Wysokość | 20,5 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 693.33 |
| Pojemność | 450 ml |
| Szerokość | 12,5 cm |
| Długość | 17 cm |