Kieliszek do wina plastikowy 220 ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Kieliszek do wina i napojów - Kieliszek uniwersalny do picia białego i czerwonego wina o ponadczasowym wyglądzie. Kieliszek nadaje się również do picia napojów, a także do serwowania w nim deserów. Kieliszek ma wymiary średnicę 6 cm i wysokość 20 cm, pojemność kieliszka wynosi 220 ml.
✅ Wielorazowy i nietłukący - Wykonany z najwyższej jakości, przezroczystego tworzywa. Kieliszek jest wytrzymały i nie tłucze się. A jego wygląd jest niemal identyczny jak szkło. Dzięki temu kieliszek prezentują się elegancko.
✅ Idealny podczas wyjazdów - Kieliszek jest lekki, dzięki czemu możemy użytkować go również podczas pikników, wyjazdów oraz wypadów pod namiot.
✅ Stabilny i wygodny w użytkowaniu - Kieliszek ma stabilną podstawę, dzięki czemu jest odporny na przewrócenie. Nóżka kieliszka jest odpowiednio wyprofilowana, co ułatwia jego trzymanie. Kieliszek jest wygodny w użytkowaniu, odpowiedni kształt zapewni komfortowe korzystanie.
✅ Łatwe użytkowanie - Kieliszek wyczyścimy w łatwy sposób, gdyż nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń. Odporny do temperatury +70°C, nadaje się do mikrofalówki.
Plastikowy kieliszek cechuje się wytrzymałością oraz stabilną podstawą. Idealnie sprawdza się w użytku domowym oraz turystycznym. Kieliszek jest przeznaczony do picia zarówno białego jak i czerwonego wina, ale możemy również pić z niego wodę oraz napoje. Kieliszek sprawdzi się podczas spożywania napojów poza domem, ale również gdy chcemy zorganizować przyjęcie np. w ogrodzie. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość | 6 cm |
| Długość | 6 cm |
| Waga (g) | 100 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 20 |
| Kolor dominujący | przezroczysty |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 6 |
| Materiał | tworzywo |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 6 |
| Wysokość | 20 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 120 |
| Pojemność | 220 ml |