Kierownica do gier PXN V3 PC/PS3/PS4/Xbox One/Switch
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kierownica do gier PXN-V3
Kierownica PXN-V3 doskonale wpisze się w oczekiwania każdego gracza, który spędza długie godziny w grach wyścigowych. Posiada 180-stopniowy zakres obrotu oraz wbudowany drążek zmiany biegów. Szeroka kompatybilność zapewnia uniwersalność urządzenia, a stabilne mocowanie umożliwia komfortowe użytkowanie. Kierownica została również wyposażona w 8 programowalnych przycisków. W zestawie otrzymasz również pedały.
Komfortowa jazda
Ergonomiczny design kierownicy wspiera wygodę podczas użytkowania. Zakres jej obrotu to 180°, dzięki czemu możesz wykonywać płynne ruchy. Posiada wbudowany drążek zmiany biegów, który dodatkowo poszerza immersję i zwiększa funkcjonalność sprzętu.
Szeroka kompatybilność
Dużą zaletą PXN-V3 jest szeroka kompatybilność. Urządzenie współpracuje z komputerami osobistymi oraz konsolami PS3, PS4, Xbox One i Nintendo Switch. Dzięki temu możesz oddać się realistycznej rozgrywce na wielu platformach oraz nie martwić się koniecznością wymiany sprzętu, gdy wyposażysz się w nowy komputer czy konsolę.
Pedały w zestawie
W zestawie otrzymasz również pedały. Wykorzystują one technologię wspomagającą realizm, oddając odczucia z prawdziwego samochodu. Co więcej, wspierają funkcję blokady przepustnicy przy stałej wartości prędkości. Sprawia to, że możesz poczuć się jak w samochodzie wyścigowym, nie wychodząc z domu!
Wysoka stabilność
Instalacja kierownicy odbywa się poprzez przykręcenie mocowań do biurka. Co więcej, wyposażono ją w 7 silnie trzymających przyssawek, które jednak można bardzo łatwo odczepić, gdy zajdzie taka potrzeba. To wszystko zapewnia kierownicy niezwykłą stabilność, co przełoży się na precyzję i komfort użytkowania.
Zestaw zawiera:
- Kierownicę
- Panel z pedałami
- Zestaw montażowy
- Instrukcję obsługi
| Producent | PXN |
|---|---|
| Model | V3 |
| Połączenie | Przewodowe |
| Wibracje | TAK |
| Liczba poziomów czułości | 3 |
| Zakres skrętu kierownicy | 180° |
| Liczba programowalnych przycisków | 8 |
| Wejście Mini Jack 3.5 mm | NIE |
| Natężenie robocze | 10 mA |
| Kompatybilność | Windows 7/8/10 / PC x-input i d-input / PS3 / PS4 / XBOX ONE / Nintendo Switch |
| Wymiary kierownicy | 260 x 240 x 245 mm |
| Waga | 2360 g |
Dane techniczne
| HS Code | 9504500000 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gaming/sg_gaming_gamepads_and_steering_wheels.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 1701-1706 |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Ingolstadt |
| Ilość w kartonie | 4 szt. |
| Net weight | 1500 |
| Ulica producenta | Xixiang |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 85051 |
| Box width | 30,00 |
| Kod producenta | PXN |
| Numer producenta | Building 8 |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Unterlettenweg |
| Box height | 28,00 |
| Podnumer producenta | (01) |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1a |
| Kompatybilność | PS4, Nintendo Switch, PC, PS3, XBOX ONE |
| Mail producenta | sales@e-pxn.com |
| Kod osoby odpowiedzialnej | PXN |
| Informacje o generowaniu danych | https://dataact.innpro.pl/pxn/6948052901231 |
| Box length | 35,00 |
| Kraj producenta | CN |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | EUREP GmbH |
| Kolejna dostawa | 05.03.2026 |
| Gross weight | 3110 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/PXN/6948052901231 |
| Mail osoby odpowiedzialnej | eurep@eurep-gmbh.com |
| Połączenie | Przewodowe |