Kubek z zaparzaczem i pokrywką szklany 530 ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Szklany kubek z zaparzaczem o pojemności 530 ml - Praktyczny kubek do parzenia herbaty liściastej, ziół oraz naparów. Pozwala wygodnie przygotować ulubiony napój bez fusów. Idealny do codziennego użytku w domu i biurze. Doskonały do przygotowywania herbat, ziół, naparów owocowych, a także do serwowania aromatycznych napojów. Sprawdzi się w domu, biurze oraz jako pomysł na prezent. Kubek ma wymiary zewnętrzne: 14 x 10 x 11 cm, wysokość z pokrywką wynosi 13 cm. Pojemność szklanki to 530 ml.
✅ Wykonany z odpornego szkła borokrzemowego - Kubek wraz z zaparzaczem i pokrywką wykonane są z wysokiej jakości szkła borokrzemowego odpornego na wysokie temperatury. Materiał nie wchodzi w reakcję z napojami, zachowując ich naturalny smak i aromat.
✅ Wyjmowany szklany zaparzacz - Posiada praktyczny zaparzacz z drobnymi otworami, który skutecznie zatrzymuje liście herbaty i zioła. Po zaparzeniu można go łatwo wyjąć, a napój pozostaje klarowny.
✅ Wygodne korzystanie - Kubek wyposażony w poręczne ucho oraz dopasowaną pokrywkę, która utrzymuje temperaturę naparu. Przezroczyste szkło pozwala obserwować proces zaparzania, co nadaje mu wyjątkowy urok.
✅ Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki - Kubek jest odporny na temperaturę od -20°C do 150°C. Nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń, można podgrzewać w nim napoje w mikrofalówce.
Efektowny kubek z zaparzaczem i pokrywką. Serwowane w nim napoje prezentują się bardzo efektownie, więc świetnie sprawdzi się również w lokalach gastronomicznych do serwowania w oryginalny sposób herbaty. Klasyczny kształt i oryginalne rozwiązanie z zaparzaczem sprawi, że efektownie prezentuje się na stole. Oryginalny produkt marki Vilde. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Kolor dominujący | przezroczysty |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 13 |
| Materiał | szkło |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 11 |
| Wysokość | 11 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 333.67 |
| Pojemność | 530 ml |
| Szerokość | 10 cm |
| Długość | 14 cm |
| Waga (g) | 284 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 14 |