Kubek ze skarpetkami 350 ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Świąteczny kubek z zestawem skarpet - Zestaw składa się z kubka o pojemności 350 ml oraz pary miękkich skarpet. To praktyczny i dekoracyjny komplet idealny do codziennego użytku. Kubek ma wymiary 13 x 8,5 x 9,5 cm. Skarpetki są odpowiednie na rozmiar 38-40.
✅ Wykonany z ceramiki - Kubek wykonano z najwyższej jakości ceramiki w białym kolorze z efektownym dekorem w postaci piernikowych ludzików. Skarpety wykonane są w 70% bawełny, 27% poliamidu i 3% elastanu. Skarpetki są miękkie i wygodne w kolorze białym i czerwonym z motywem piernikowego ludzika.
✅ Atrakcyjny motyw pierniczków - Kubek oraz skarpety zdobi uroczy motyw piernikowych ludzików, który nadaje zestawowi wyjątkowego i radosnego charakteru.
✅ Wygodne korzystanie - Kubek posiada klasyczne ucho, które zapewnia wygodny chwyt, co zapewni komfortowe korzystanie podczas picia kawy, herbaty lub innych napojów. Kubek nadaje się do podgrzewania napojów w mikrofalówce. Skarpetki można prać w temperaturze do 30°C.
✅ Świetny pomysł na upominek - Zestaw stanowi wyjątkowy i praktyczny upominek, który łączy w sobie funkcjonalność i uroczy design. Idealnie sprawdzi się jako drobny podarunek dla bliskich w okresie świątecznym, na Mikołajki, zimowe spotkania rodzinne czy jako miły gest dla współpracowników.
Zestaw składający się z kubka oraz miękkich skarpet z motywem piernikowego ludzika. Zestaw jest świetnym pomysłem na upominek dla bliskich w formie drobnego prezentu, który ucieszy każdego miłośnika zimowych akcentów. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Materiał | ceramika |
| Waga gabarytowa (g) | 370.5 |
| Wysokość | 9,5 cm |
| Liczba sztuk w opakowaniu dla jednostki standardowej | 2 |
| Szerokość | 8,5 cm |
| Długość | 13 cm |
| Waga (g) | 334 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 19,5 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 13,5 |
| Kolor dominujący | wielokolorowy |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 9,5 |