Kufel do piwa plastikowy 600 ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Kufel do piwa o pojemności 600 ml - Kufel do picia piwa o ponadczasowym wyglądzie. Kufel ma średnicę 8 cm i wysokość 25 cm, pojemność kufla wynosi 600 ml.
✅ Wielorazowy i nietłukący - Wykonany z najwyższej jakości, przezroczystego tworzywa. Kufel jest wytrzymały i nie tłucze się. A jego wygląd jest niemal identyczny jak szkło. Dodatkowo na dole kufla znajduje się zdobienie, które imituje kryształ, dzięki temu kufel prezentują się elegancko.
✅ Idealny podczas wyjazdów - Kufel jest lekki, dzięki czemu możemy użytkować go również podczas pikników, wyjazdów oraz wypadów pod namiot.
✅ Stabilny i wygodny w użytkowaniu - Kufel ma stabilną podstawę, dzięki czemu jest odporny na przewrócenie. Odpowiednie profilowanie zapewni wygodne użytkowanie.
✅ Łatwe użytkowanie - Kufel wyczyścimy w łatwy sposób, gdyż nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń. Odporny do temperatury +70°C, nadaje się do mikrofalówki.
Plastikowy kufel cechuje się wytrzymałością oraz stabilną podstawą. Idealnie sprawdza się w użytku domowym oraz turystycznym. Kufel jest przeznaczony do picia piwa, ale możemy również pić z niego wodę oraz napoje. Kufel sprawdzi się podczas spożywania napojów poza domem, ale również gdy chcemy zorganizować przyjęcie np. w ogrodzie. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość | 8 cm |
| Długość | 8 cm |
| Waga (g) | 236 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 25 |
| Kolor dominujący | przezroczysty |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 8 |
| Materiał | tworzywo |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 8 |
| Wysokość | 25 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 266.67 |
| Pojemność | 600 ml |