Kufel do piwa plastikowy nietłukący 520 ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Kufel do piwa o pojemności 520 ml - Kufel do picia piwa o ponadczasowym wyglądzie. Kufel ma średnicę 8,3 cm i wysokość 17 cm, pojemność kufla wynosi 520 ml.
✅ Wielorazowy i nietłukący - Wykonany z najwyższej jakości, przezroczystego akrylu. Kufel jest wytrzymały i nie tłucze się. A jego wygląd jest niemal identyczny jak szkło.
✅ Idealny podczas wyjazdów - Kufel jest lekki, dzięki czemu możemy użytkować go również podczas pikników, wyjazdów oraz wypadów pod namiot.
✅ Stabilny i wygodny w użytkowaniu - Kufel ma stabilną podstawę, dzięki czemu jest odporny na przewrócenie. Odpowiednie profilowanie zapewni wygodne użytkowanie.
✅ Nadaje się do zmywarki - Kufel wyczyścimy w łatwy sposób, gdyż nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
Akrylowy kufel cechuje się wytrzymałością oraz stabilną podstawą. Idealnie sprawdza się w użytku domowym oraz turystycznym. Kufel jest przeznaczony do picia piwa, ale możemy również pić z niego wodę oraz napoje. Kufel sprawdzi się podczas spożywania napojów poza domem, ale również gdy chcemy zorganizować przyjęcie np. w ogrodzie. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Pojemność | 520 ml |
| Szerokość | 8,3 cm |
| Długość | 8,3 cm |
| Waga (g) | 120 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 17 |
| Kolor dominujący | przezroczysty |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 8,3 |
| Materiał | tworzywo |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 8,3 |
| Wysokość | 17 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 181.33 |