Kufel do piwa szklany 500 ml
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Przydatny kufel do piwa o pojemności 500 ml - Kufel do piwa o pojemności maksymalnej 500 ml, wysokości 12,5 cm i średnicy 9,5 cm. Przydatny w każdym domu, barze, restauracji.
✅ Wykonany z grubego szkła - Kufel wykonany z wysokiej jakości grubego szkła w kolorze przezroczystym. Dzięki przezroczystej formie serwowane w nim napoje będą się pięknie prezentować.
✅ Uniwersalne zastosowanie - Idealny do piwa, ale sprawdzi się również do innych napojów np. lemoniady, soku, czy wody.
✅ Wygodny i poręczny uchwyt - Wyposażony w wygodny uchwyt, który stabilnie leży w dłoni. Dzięki uchwytowi łatwo użytkować kufel nawet przy całkowitym wypełnieniu napojem.
✅ Nadaje się do mycia w zmywarce - Kufel wyczyścimy w łatwy sposób, gdyż nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń. Odpowiednio użytkowany posłuży długie lata.
Kufel do piwa wykonany z grubego szkła. Dzięki uchwytowi można w łatwy i wygodny sposób z niego korzystać. Kufel możemy wykorzystać również do picia innych napojów. Kufel jest doskonałą propozycją na prezent dla mężczyzny. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Pojemność | 500 ml |
| Szerokość | 9,5 cm |
| Długość | 13 cm |
| Waga (g) | 515 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 13 |
| Kolor dominujący | przezroczysty |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 12,5 |
| Materiał | szkło |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 9,5 |
| Wysokość | 12,5 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 234 |