Ładowarka PULUZ 2-slot + etui na karty do Insta360 Ace
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ładowarka + case na karty pamięci PULUZ do Insta360 Ace / Ace Pro / Ace Pro 2
Ładowarka PULUZ do kamer Insta360 Ace Pro/Ace/Ace Pro 2 to nie tylko narzędzie do ładowania, ale także funkcjonalne etui na karty pamięci. Idealnie dopasowana do akumulatorów tych kamer, zapewnia wygodę i bezpieczeństwo podczas przechowywania i ładowania.
Podwójne ładowanie dla maksymalnej efektywności
Urządzenie posiada dwa sloty ładowania, dzięki którym można jednocześnie ładować dwa akumulatory. Każde z gniazd ma niezależne zasilanie, co pozwala na precyzyjne zarządzanie procesem ładowania. Taka technologia zapobiega przeładowaniu akumulatorów, zwiększając ich trwałość i zapewniając bezpieczeństwo użytkowania.
Pełna kontrola ładowania
Dzięki czytelnym wskaźnikom LED zawsze wiesz, na jakim etapie ładowania są twoje akumulatory. Czerwona dioda oznacza ładowanie, a zielona informuje o pełnym naładowaniu, co umożliwia lepszą organizację pracy.
Ochrona kart pamięci
PULUZ to nie tylko ładowarka, ale również bezpieczne miejsce na przechowywanie kart pamięci. Chroni je przed uszkodzeniami mechanicznymi i zgubieniem, dzięki czemu wszystkie dane zarejestrowane podczas twoich przygód są zawsze bezpieczne i gotowe do użytku.
W zestawie
- Ładowarka
- Kabel ładowania USB-C
| Producent | Puluz |
|---|---|
| Model | PU968B |
| Kompatybilność | Insta360 Ace Pro / Ace / Ace Pro 2 |
| Prąd wejściowy | 5V/3A |
| Prąd wyjściowy | 4.4V/3A |
| Czas ładowania | 90 minut |
| Wymiary | 5,1 cm x 5,45 cm x 4,7 cm |
Dane techniczne
| Gross weight | 108 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/Puluz/5906168437366 |
| Mail osoby odpowiedzialnej | zgloszenia@innpro.pl |
| Dedykowane do | Insta360 Ace Pro/ Insta360 Ace |
| HS Code | 8504406090 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | PL |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/photo_and_accessories/sg_photo_and_accessories_photo_accessories.pdf |
| Kod pocztowy producenta | Futian District |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Rybnik |
| Ilość w kartonie | 200 szt. |
| Net weight | 104 |
| Ulica producenta | Bagua 1st Road |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 44-200 |
| Box width | 7,50 |
| Kod producenta | Puluz |
| Numer producenta | No.614 Building |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Rudzka |
| Box height | 5,50 |
| Podnumer producenta | 8/F |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 65C |
| Kompatybilność | Insta360 |
| Mail producenta | service@sunsky-online.com |
| Kod osoby odpowiedzialnej | INNPRO |
| Kolejna dostawa | 09.03.2026 |
| Box length | 7,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | INNPRO Robert Błędowski sp. z o. o. |
| Ostatnia dostawa | 19.02.2026 |