Ładowarka SKYRC E3 LiPo 2-3S
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ładowarka LiPo SkyRC E3
SkyRC E3 to uniwersalna ładowarka dedykowana do pakietów LiPO 2-3 S. Jest wyjątkowo łatwa w użytkowaniu, a do tego bardzo szybko naładuje akumulatory o małej pojemności. Stan ładowarki sygnalizowany jest za pomocą 3 diod LED. Dodatkowo ładowarka automatycznie wykrywa naładowanie akumulatorów i kończy ładowanie. Ładowarka posiada w zestawie kabel zasilający do podłączenia zasilania sieciowego 230 V.

W zestawie:
- Ładowarka E3
- Kabel zasilający
| Producent | SkyRC |
|---|---|
| Model | SK-100081-6 |
| Zasilanie | AC 100-240VC,50-60Hz |
| Typ akumulatora | LiPo |
| Ilość ładowanych celi | 2-3 cells |
| Prąd ładowania | 1.2 A Max |
| Końcowe napięcie na celę | 4.2V ± 0.02V |
| Zasilanie obwodu | 11W ± 10% |
| Wymiary | 88 x 57 x 35 mm |
| Waga | 103 g |
Dane techniczne
| HS Code | 8504406090 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Rybnik |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/rc_models/sg_rc_models_charging.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 518110 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 44-200 |
| Net weight | 103 |
| Ulica producenta | Guanguang South |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Rudzka |
| Ilość w kartonie | 50 szt. |
| Kod producenta | SkyRC |
| Numer producenta | 4 |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 65C |
| Box width | 6,00 |
| Kod osoby odpowiedzialnej | INNPRO |
| Moc ładowania (W) | 13 |
| Box height | 7,50 |
| Mail producenta | support@skyrc.com |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | INNPRO Robert Błędowski sp. z o. o. |
| Napięcie wejściowe AC (V) | 240 |
| Box length | 11,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Mail osoby odpowiedzialnej | zgloszenia@innpro.pl |
| Typ akumulatora | LiPo |
| Gross weight | 260 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/SkyRC/6930460004994 |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | PL |
| Prąd ładowania (A) | 1.2A, 1.2 |