Ładowarka SKYRC MC3000 AA/AAA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ładowarka SkyRC MC3000 AA / AAA
Ładowarka MC3000 powstała z potrzeby stworzenia przez SkyRC wszechstronnej, precyzyjnej i mocnej ładowarki dopasowanej do jednocelowych, cylindrycznych akumulatorów. Dzięki temu produktowi nie uświadczysz już problemów z koszykami, okablowaniem, zaciskami i innymi rozwiązaniami DIY.

Wyjątkowa ładowarka
MC3000 została zaprojektowana z potrzeby stworzenia wszechstronnej, precyzyjnej i potężnej ładowarki SkyRC dostosowanej do jednocelowych, cylindrycznych akumulatorów. Dzięki tej ładowarce nie uświadczysz już problemów z koszykami, uchwytami, kłopotliwym okablowaniem, zaciskami i podobnymi rozwiązaniami DIY. MC3000 jest dostosowona do szerokiej gamy rozmiarów (ponad 42) i typów (ponad 7) akumulatorów, które ładują z natężeniem 3 A i rozładowuje z natężeniem 2 A.


Funkcjonalność i bezpieczeństwo
Ładowarka posiada 6 trybów pracy - ładowanie, rozładowywanie, odświeżenie, formowanie (tylko dla NiMH, NiCd, Eneloop), cykl ładowania-rozładowawania i przechowywania (tylko dla Lixx). Gumowe stopki i pochylenie pod kątem 10° pozwala na lepszy wgląd w ładowanie i zwiększa efektywność chłodzenia u spodu ładowarki. Bezpieczeństwo ładowarki zapewnia wiele rodzajów limitów -czasowe, napięcia, pojemności itd.

Efektywne chłodzenie
Wbudowane dwa aluminiowe wentylatory skutecznie pozbywają się ciepła generowanego przez ładowarkę. Chłodzenie zapewnia efektywną wymianę powietrza, nawet przy niskiej prędkości pracy.

Czytelny wyświetlacz
Ekran o rozdzielczości 128x64 pikseli pokazuje 5 różnych zakładek pracy. 8 Przycisków gwarantuje prostotę programowania i obsługi urządzenia. 4 przyciski z numerami reprezentują analogiczny slot akumulatora. Pozostałe przyciski służą do obsługi ładowarki. Urządzenie pozwala na zapisanie nawet 30 profili ładowania, które mogą być wywołane i użyte do bieżącego ładowania w dowolnej chwili, za pomocą kilku kliknięć.

W zestawie:
- Ładowarka
- Zasilacz
| Producent | SkyRC |
|---|---|
| Model | SK-100083-02 |
| Prąd ładowania | 0,05 A - 3 A |
| Delta Peak | 1-20 mV |
| Prąd rozładowania | 0,05 - 2 A |
| Pojemność akumulatora | 500 - 50000 mAh |
| Ilość cykl | 1 - 12 |
| Końcowy prąd ładowania | 100 mAh |
| Temperatura pracy | 0°-40°C |
| Prąd zasilania | 12 V / 2,5 A |
| Prąd USB | 5 V / 2.1 A |
| Waga | 600 g |
| Wymiary | 200 x 124 x 69 mm |
Dane techniczne
| Gross weight | 1270 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/SkyRC/6930460004574 |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | PL |
| Moc rozładowania (W) | 15 |
| HS Code | 8504406090 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Rybnik |
| Prąd ładowania (A) | 0,05-3 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/rc_models/sg_rc_models_charging.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 518110 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 44-200 |
| Net weight | 600 |
| Ulica producenta | Guanguang South |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Rudzka |
| Ilość w kartonie | 6 szt. |
| Kod producenta | SkyRC |
| Numer producenta | 4 |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 65C |
| Box width | 24,50 |
| Kod osoby odpowiedzialnej | INNPRO |
| Moc ładowania (W) | 50 |
| Box height | 9,50 |
| Mail producenta | support@skyrc.com |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | INNPRO Robert Błędowski sp. z o. o. |
| Napięcie wejściowe AC (V) | 240 |
| Box length | 25,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Mail osoby odpowiedzialnej | zgloszenia@innpro.pl |
| Typ akumulatora | LiPo, LiFe, NiMH, Inny |