Ładowarka SKYRC e450 2-4S LiPo/LiFe/LiHV, 6-8S NiMH
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ładowarka SkyRC e450 2-4S / 6-8S LiPo / LiFe / LiHV / NiMH
SkyRC E450 to uniwersalna ładowarka dedykowana do pakietów LiPO/LiFe/LiHV 2-4 S oraz NiMH 6-8S. Jest wyjątkowo łatwa w użytkowaniu, a do tego bardzo szybko naładuje akumulatory o małej pojemności. Stan ładowarki sygnalizowany jest za pomocą 4 diod LED. Dodatkowo ładowarka automatycznie wykrywa naładowanie akumulatorów i kończy ładowanie. Ładowarka posiada w zestawie kabel zasilający do podłączenia zasilania sieciowego 230 V.
W zestawie
- Ładowarka E450
- Kabel zasilający
- Przewód XT60 zakończony banankami
| Producent | SkyRC |
|---|---|
| Model | SK-100122-02 |
| Zasilanie | AC 100-240V |
| Typ baterii | LiPo/Li-Fe/LiHV/NiMH |
| Ilość ładowanych celi | 2-4 / 6-8 dla NiMH |
| Prąd ładowania | 4 A Max ± 10% |
| Końcowe napięcie na celę | LiPo 4.2V ± 0.02V; LiFe 3.6V ± 0.02V; LiHV 4,35V ± 0.02V; NiMH -ΔV |
| Zasilanie obwodu | 50W ± 10% |
| Wymiary | 110,7 x 69,4 x 40,5 mm |
| Waga | 220 g |
Dane techniczne
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/rc_models/sg_rc_models_charging.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 518110 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 44-200 |
| Net weight | 220 |
| Ulica producenta | Guanguang South |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Rudzka |
| Ilość w kartonie | 30 szt. |
| Kod producenta | SkyRC |
| Numer producenta | 4 |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 65C |
| Box width | 7,50 |
| Kod osoby odpowiedzialnej | INNPRO |
| Moc ładowania (W) | 50 |
| Box height | 8,50 |
| Mail producenta | support@skyrc.com |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | INNPRO Robert Błędowski sp. z o. o. |
| Napięcie wejściowe AC (V) | 240 |
| Box length | 14,00 |
| Kraj producenta | CN |
| Mail osoby odpowiedzialnej | zgloszenia@innpro.pl |
| Typ akumulatora | LiPo, LiFe, NiMH |
| Gross weight | 360 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/SkyRC/6930460003980 |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | PL |
| Kolejna dostawa | 04.03.2026 |
| HS Code | 8504406090 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Rybnik |