Ładowarka SKYRC iMax B6 Mini 60W 6A
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ładowarka SkyRC iMax B6 Mini
Ładowarka SkyRC B6 mini to mniejsza wersja znanej ładowarki iMax B6. W porównaniu do B6 posiada nowe cechy i funkcje i większą moc pomimo mniejszych rozmiarów. W porównaniu z modelem B6, wersja Mini ma moc większą o 20%. Użytkownicy mogą podłączyć ładowarkę do komputera i zdalnie nią sterować za pomocą specjalnego oprogramowania. Ładowarka posiada także miernik rezystancji i miernik akumulatorów litowych. SkyRC B6 Mini to wysoka wydajność, mikroprocesorowa kontrola ładowania / rozładowywania wszystkich typów baterii, posiada wbudowany konektor do 6 celi. Maksymalny prąd ładowania to 6 A a maksymalna moc to 60 W. Uwaga: Ładowarka B6 Mini obsługuje teraz akumulatory LiHV.
Kompaktowa i nowoczesna
Ładowarka B6 Mini jest wyjątkowo mała i nowoczesna. Posiada dwuliniowy, wyraźny wyświetlacz LCD na którym z łatwością ustawisz odpowiednie parametry ładowania. Ładowarka posiada także port USB do podłączenia z komputerem PC. Z kolei aktywne chłodzenie zapewnia stabilną i bezpieczną pracę.
Kontrola z komputera PC
Użytkownik ma możliwość monitorowania napięcia w pakietach, poszczególnych celach i wiele innych funkcji do których mam podgląd graficzny dzięki rekomendowanej aplikacji od SkyRC.
W zestawie
- Ładowarka B6 Mini
- Przewód zasilania z krokodylkami
- Przewód zasilania typu T z: banankami, krokodylkami, wtyczką Futaba, wtyczką JST, wtyczką XT60
| Producent | SkyRC |
|---|---|
| Model | SK-100084 |
| Waga | 233 g |
| Wejściowe napięcie | 11-18 V |
| Max. Ładowanie | 60 W |
| Max. Rozładowanie | 5 W |
| Zakres prądu ładowania | 0.1-6 A |
| Zakres pradu rozładowania | 0.1-2 A |
| Napięcie baterii | PB 2-20 V |
| Pulsacyjny prąd ładowania | 50-300 mA & OFF |
| LiPo/LiFe/Lilon/LiHV ilość ładowanych celi | 1-6S |
| NiMH/NiCd ilość ładowanych celi | 1-15S |
Dane techniczne
| Box height | 4,50 |
| Mail producenta | support@skyrc.com |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | INNPRO Robert Błędowski sp. z o. o. |
| Napięcie wejściowe AC (V) | 18 |
| Box length | 15,00 |
| Kraj producenta | CN |
| Mail osoby odpowiedzialnej | zgloszenia@innpro.pl |
| Typ akumulatora | LiPo, LiFe, NiMH |
| Gross weight | 400 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/SkyRC/6930460000798 |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | PL |
| Moc rozładowania (W) | 5 |
| HS Code | 8504406090 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Rybnik |
| Informacje o generowaniu danych | https://dataact.innpro.pl/skyrc/6930460000798 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/rc_models/sg_rc_models_charging.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 518110 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 44-200 |
| Net weight | 233 |
| Ulica producenta | Guanguang South |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Rudzka |
| Ilość w kartonie | 30 szt. |
| Kod producenta | SkyRC |
| Numer producenta | 4 |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 65C |
| Box width | 14,00 |
| Kod osoby odpowiedzialnej | INNPRO |
| Moc ładowania (W) | 60 |