Ładowarka do smartwatcha JOYROOM JR-WQW01 2000mAh (czarna)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bezprzewodowa ładowarka do Smartwatcha Joyroom JR-WQW01 2000mAh (czarna)
Zaopatrz się w Joyroom JR-WQW01 i ciesz się maksymalną wydajnością swojego smartwatcha, gdziekolwiek jesteś! Ładowarka umożliwia bezprzewodowe ładowanie Twojego Apple Watcha z mocą 3 W, a dzięki kompaktowym rozmiarom oraz niewielkiej wadze jest idealnym towarzyszem podróży.
Jeszcze szybsze ładowanie
Ciesz się bezprzewodową swobodą ładowania! Ładowarka Joyroom oferuje ładowanie z mocą do 3 W, dzięki czemu możesz odnowić energię swojego smartwatcha do 50% nawet w 30 minut (w zależności od posiadanego modelu). Po prostu połóż swój smartwatch na ładowarce, a proces ładowania rozpocznie się automatycznie!
Zawsze w gotowości – pojemność 2000 mAh
Miej pewność, że Twój smartwatch zawsze będzie gotowy na każdą przygodę! Joyroom JR-WQW01 posiada wbudowany akumulator o pojemności 2000 mAh, co oznacza, że z powodzeniem odnowisz energię swojego inteligentnego zegarka co najmniej kilka razy. Co więcej, niewielki wyświetlacz poinformuje Cię o stanie naładowania akumulatora, dzięki czemu już nigdy nie będziesz zaskoczony niespodziewanym rozładowaniem w najmniej odpowiednim momencie.
Kompaktowy design, pełna kompatybilność
Niewielka konstrukcja ładowarka sprawia, że możesz zabrać ją ze sobą wszędzie. Włóż ją do kieszeni, torebki czy plecaka, i bądź pewien, że Twój smartwatch nigdy Cię nie zawiedzie. Joyroom JR-WQW01 gwarantuje również pełną kompatybilność z różnymi modelami Apple Watch. Niezależnie od tego, czy jesteś posiadaczem najnowszego modelu, czy starszej wersji, ładowarka zadba o to, żeby Twój zegarek był zawsze gotowy do działania.
| Producent | Joyroom |
|---|---|
| Model | JR-WQW01 |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | ABS + PC |
| Pojemność | 2000 mAh (3.7V / 7.4Wh) |
| Prąd wejściowy USB-C | 5V / 1A |
| Moc wyjściowa | 3 W |
| Wymiary | 72.2 x 41 x 15.6 mm |
| Waga | 63 g |
Dane techniczne
| Net weight | 63 |
| Ulica producenta | Mainzer Landstr |
| Kod producenta | Joyroom |
| Numer producenta | 69 |
| Ilość w kartonie | 52 szt. |
| Podnumer producenta | / |
| Box width | 10,00 |
| Mail producenta | E-CrossStu@web.de |
| Standard szybkiego ładowania | Brak |
| Box height | 2,50 |
| Kraj producenta | DE |
| Rodzaj złączy | Brak |
| Box length | 16,50 |
| Gross weight | 90 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/joyroom/6956116766993 |
| Moc (W) | 3 |
| HS Code | 8507800090 |
| Miasto producenta | Frankfurt am Main |
| Szybkie ładowanie | Nie |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_chargers.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 60329 |