Ładowarka indukcyjna UGREEN W712 25W 3w1 USB-C (czarna)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Magnetyczna ładowarka 3in1 UGREEN 25W USB-C W712 (czarna)
UGREEN W712 to praktyczna ładowarka bezprzewodowa, która pozwala na jednoczesne ładowanie iPhone’a, Apple Watcha i słuchawek AirPods. Dzięki kompaktowej konstrukcji i funkcji składania doskonale sprawdzi się zarówno na biurku, jak i w podróży. To wygodne rozwiązanie dla wszystkich, którzy korzystają z ekosystemu Apple.
Szybkie ładowanie
Ładowarka obsługuje najnowszy standard Qi2 (Qi – uniwersalny standard bezprzewodowego ładowania oparty na indukcji elektromagnetycznej), zapewniając do 15 W szybkiego, bezprzewodowego ładowania dla modeli iPhone 12–16. Magnetyczne dopasowanie sprawia, że telefon sam ustawia się we właściwej pozycji, co eliminuje ryzyko przerywania ładowania i przyspiesza cały proces.
Ładowanie Apple Watch i AirPods
Specjalnie zaprojektowana strefa ładowania Apple Watch gwarantuje stabilne i bezpieczne ładowanie zegarka, bez przegrzewania i rozłączania. Dolna część podstawki umożliwia jednoczesne ładowanie słuchawek – wszystko w jednym miejscu, bez dodatkowych kabli.
Dopracowana konstrukcja
Ładowarka waży zaledwie 215 g i możesz ją złożyć, dzięki czemu bez problemu mieści się w torbie lub plecaku. Ponadto podstawka z możliwością regulacji kąta nachylenia do 70° pozwala wygodnie korzystać z telefonu w trakcie ładowania – na przykład podczas wideorozmów, oglądania filmów czy przeglądania powiadomień bez konieczności trzymania urządzenia w dłoni.
W zestawie
- ładowarka bezprzewodowa 3w1 15 W
- adapter zasilania USB-C 45 W
- kabel ładowania USB-C do USB-C
- instrukcja obsługi
| Producent | Ugreen |
|---|---|
| Model | W712 |
| Złącze | USB-C |
| Moc | 15 W |
| Napięcie wejściowe | 12 V |
| Waga | 215 g |
| Wymiary | 60 x 60 x 41 mm |
Dane techniczne
| Gross weight | 488 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/UGREEN/6941876261482 |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| HS Code | 8504409590 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_chargers.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| Net weight | 487 |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Ilość w kartonie | 17 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Box width | 10,50 |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Moc (W) | 25 |
| Box height | 5,50 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Box length | 16,00 |
| Kraj producenta | CN |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |