Ładowarka samochodowa BASEUS Grain 3.1A 5V 2x USB (czarna)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Baseus Grain
Pozwala na bezproblemowe ładowanie urządzeń w samochodzie. Wysokiej jakości układ sterujący zapewnia ochronę przed zwarciem, przeładowaniem, głębokim rozładowaniem, przegrzaniem oraz promieniowaniem elektromagnetycznym. Minimalistyczny rozmiar ładowarki nie utrudnia ruchów podczas jazdy. Podświetlane obramowanie umożliwia łatwe zlokalizowanie ładowarki w nocy.
| Producent | Baseus |
|---|---|
| Model | Baseus Grain Car Charger (Dual USB 5V 3.1A ) Black |
| Kod produktu | CCALL-ML01 |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor | Czarny |
| Kompatybilność | Uniwersalna |
| Ilość portów | 2x USB |
| Wejście | 12V - 24V |
| Wyjścia USB | 2x DC 5V / 2.1A |
| Maksymalna moc wyjściowa | DC 5V / 3.1A (przy wykorzystaniu obu portów) |
Dane techniczne
| Box length | 15,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Apex CE Specialists GmbH |
| Moc ładowania (W) | 15 |
| Gross weight | 45 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/Baseus/6953156276512 |
| Mail osoby odpowiedzialnej | Info@apex-ce.de |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu hurtowym | 5 |
| HS Code | 8504409590 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Kolor | srebrny |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_chargers.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 2008 |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| Standard szybkiego ładowania | Brak |
| Net weight | 12 |
| Ulica producenta | Bantian |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40237 |
| Rodzaj złączy | USB Typ-A |
| Ilość w kartonie | 80 szt. |
| Kod producenta | Baseus |
| Numer producenta | Building B |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Grafenberger |
| Rodzaj portów | USB-A |
| Box width | 8,00 |
| Podnumer producenta | 2nd Floor |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 277 |
| Box height | 3,00 |
| Mail producenta | care@baseus.com |
| Kod osoby odpowiedzialnej | Baseus |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |