Ładowarka samochodowa UGREEN CD130 24W USB/USB-C (szara)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ładowarka samochodowa UGREEN CD130
Już nie musisz się obawiać, że w czasie podróży Twój telefon się rozładuje. Ładowarka samochodowa UGREEN CD130 umożliwia szybkie ładowanie 2 urządzeń jednocześnie z całkowitą mocą maksymalną 24 W. Została wyposażona w porty USB-C i USB. Wyróżnia ją szeroka kompatybilność i bezpieczeństwo użytkowania.

Ładuj 2 urządzenia jednocześnie
Teraz jednocześnie naładujesz swój telefon i laptopa podczas podróży. Możesz też podłączyć do ładowarki 2 smartfony - swój i pasażera. CD130 ma wbudowane 2 porty - USB, który obsługuje QC3.0 i oferuje moc do 18 W, a także USB-C, który wspiera PD3.0 i ładuje z mocą do 20 W. Wystarczy około 30 minut, aby naładować iPhone’a 12 do 60%! Jeśli korzystasz z obu portów, ich łączna moc maksymalna wynosi do 24 W.

Szeroka kompatybilność
Ładowarka samochodowa CD130 sprawdzi się w wielu zastosowaniach. Bez problemu wykorzystasz ją nie tylko w samochodzie osobowym, ale też w terenówce czy tirze. Produkt jest też kompatybilny z mnóstwem różnych urządzeń takich jak na przykład telefony, tablety, oczyszczacze powietrza i nawigacje GPS.

Wytrzymała i bezpieczna w użyciu
Urządzenie zostało wykonane z wysokiej klasy materiałów, dzięki czemu jest niezwykle wytrzymałe. Aluminiowa obudowa zapewnia lepsze odprowadzanie ciepła, a zastosowanie procesu piaskowania pozwoliło uzyskać zwiększoną odporność na korozję. Ładowarka jest też zabezpieczona między innymi przed przeładowaniem i przegrzaniem.

Dopracowana konstrukcja
Ładowarka CD130 wyróżnia się także udoskonaloną konstrukcją, dzięki której zawsze stabilnie pozostaje na właściwym miejscu - nawet gdy jedziesz po wyboistej drodze. Prezentuje się przy tym naprawdę dobrze - jej prosty, minimalistyczny design sprawia, że świetnie pasuje do wnętrza każdego pojazdu.

Specyfikacja
| Producent | UGREEN |
|---|---|
| Model | CD130 |
| Wejście | 12-24 V 2,7 A |
| Wyjście USB-A | 5 V 3 A / 9 V 2,4 A / 12 V 1,5 A |
| Wyjście USB-C | 5 V 3 A / 9 V 2,22 A / 12 V 1,67 A |
| Łączne napięcie wyjściowe | 5 V 4,8 A maks. |
| Łączna moc wyjściowa | 24 W maks. |
| Materiał | Aluminium |
| Waga | 20,4 g |
| Wymiary | 25 x 53 x 20 mm |
Dane techniczne
| Rodzaj złączy | USB-C, USB Typ-A |
| Box length | 14,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Gross weight | 60 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| HS Code | 8504409590 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_chargers.pdf |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Net weight | 28 |
| Numer producenta | Longhua |
| Moc ładowania (W) | 24 |
| Ilość w kartonie | 90 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Kolor | szary |
| Box width | 10,00 |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Standard szybkiego ładowania | Power Delivery, Quick Charge 3.0 |
| Box height | 2,50 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |