Ładowarka samochodowa UGREEN CD130 30W USB-A/USB-C (szara)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ładowarka samochodowa UGREEN CD130 (szara)
Nie pozwól, aby Twój sprzęt rozładował się w czasie podróży. Ładowarka samochodowa UGREEN CD130 pozwala na ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie — jej całkowita moc maksymalna wynosi 30W. Ładowarka posiada jeden port USB-A i jeden port USB-C. Jest wspierana przez Power Delivery 3.0 oraz Quick Charge 3.0.

Szybkie ładowanie
Ładowarka samochodowa UGREEN CD130 umożliwia ładowanie dwóch urządzeń jednocześnie, dzięki czemu zarówno kierowca, jak i pasażer mogą uzupełnić poziom energii swojego sprzętu. Dzięki zastosowanym technologiom ładowarka w 30 minut naładuje iPhone11 do poziomu 50%. Oba porty obsługują protokół szybkiego ładowania Huawei FCP oraz protokół szybkiego ładowania Xiaomi QC 3.0.

Bezpieczna dla sprzętu
Ładowarka została wyposażona w inteligentny chip identyfikacyjny, który rozpoznaje podłączone urządzenie i ładuje je maksymalnym, odpowiednim dla niego prądem. Aluminiowa obudowa sprawia, że ładowarka nie nagrzewa się i szybko rozprasza ciepło.

Szeroka kompatybilność
Ładowarka sprawdzi się we wszystkich najpopularniejszych urządzeniach. Z jej pomocą szybko i wygodnie naładujesz smartfona, tablet, nawigację GPS, urządzenie rejestrujące, odświeżacz powietrza i inne akcesoria. Ładowarka UGREEN nada się nie tylko do samochodów osobowych, ale także do samochodów dostawczych i SUV-ów.

Nowoczesny design i wytrzymałość
UGREEN CD130 charakteryzuje się nowoczesną, minimalistyczną formą, dzięki czemu dobrze pasuje do wnętrza każdego samochodu. Proces piaskowania, który został wykorzystany podczas jej tworzenia, zwiększa odporność na korozję. Dodatkowo ładowarka samochodowa UGREEN CD130 jest mała, więc nie zajmie dużo miejsca w aucie.

Specyfikacja
| Producent | UGREEN |
|---|---|
| Nazwa | Ładowarka samochodowa UGREEN CD130 |
| Model | CD130 |
| Moc | 30 W |
| Wejście | 12 V - 24 V |
| Porty | USB-A x1, USB-C x1 |
| Materiał | Aluminium |
| Wymiary | 20 x 53 x 25 mm |
| Kolor | szary |
Dane techniczne
| Box width | 10,00 |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Moc ładowania (W) | 30 |
| Box height | 3,00 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Kolor | szary |
| Box length | 14,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Standard szybkiego ładowania | Power Delivery, Quick Charge 3.0 |
| Gross weight | 70 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/ugreen/6957303848584 |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Rodzaj złączy | USB Typ-A, USB-C |
| HS Code | 8504409590 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_chargers.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| Net weight | 30 |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Ilość w kartonie | 220 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |