Ładowarka samochodowa UGREEN CD213 36W QC 3.0 2x USB (szara)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ładowarka samochodowa Ugreen CD213
Urządzenie bardzo szybko naładuje Twój telefon, ponadto jest niewielkie i lekkie, więc nie zajmie dużo miejsca. Dodatkowo, na górnej części ładowarki znajduje się dioda LED sygnalizująca aktywność urządzenia. Dzięki niej łatwiej odnajdziesz sprzęt w nocy.
Szybkie ładowanie
Ładowarka samochodowa Ugreen jest idealna dla kierowców, którzy oczekują jak najlepszych rezultatów w jak najkrótszym czasie. Dzięki technologii Quick Charge urządzenie ładuje 2.5 razy szybciej niż standardowa ładowarka.
Bezpieczeństwo
Ładowarka nie tylko naładuje Twój telefon, ale również zadba o bezpieczeństwo. Urządzenie dopasuje odpowiednie napięcie prądu do konkretnego modelu i do poziomu jego naładowania. Kiedy procent naładowania jest wyższy niż 80%, prędkość naładowania zwalnia, w ten sposób ograniczając zużycie energii. Dodatkowo, Twój telefon jest chroniony przed przegrzaniem, przeładowaniem czy przepięciem.
2 porty USB
Ładowarka posiada 2 szybkie porty USB, dzięki którym bardzo szybko naładujesz telefon, jednocześnie go nie przegrzewając lub przeładowując.
| Producent | UGREEN |
|---|---|
| Nazwa | QC 3.0+QC 3.0 Dual USB-A 36W Fast Car Charger |
| Model | CD213 |
| Kolor | Szary |
| Standard szybkiego ładowania | Qualcomm Quick Charge |
| Złącze | USB typu A (żeński) |
| Tworzywo | Aluminium |
| Porty | 2x USB |
| Napięcie wejściowe | DC 12-24 V |
| Napięcie wyjściowe | 5V/3A, 9V/2A, 12V/1,5A |
| Moc | 36W |
| Cechy dodatkowe | Dioda LED |
Dane techniczne
| HS Code | 8504409590 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| Rodzaj złączy | USB Typ-A |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_chargers.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| Rodzaj portów | USB-A |
| Net weight | 38 |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Ilość w kartonie | 120 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Box width | 10,00 |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Moc ładowania (W) | 36 |
| Box height | 3,00 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Kolejna dostawa | 02.03.2026 |
| Box length | 15,00 |
| Kraj producenta | CN |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Kolor | szary |
| Gross weight | 48 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/UGREEN/6957303811441 |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Standard szybkiego ładowania | Quick Charge 3.0 |