Ładowarka sieciowa BLITZWOLF BW-S15 60W 6xUSB-A (biała)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ładowarka BW-S15 z portami szybkiego ładowania
Szybko naładuj wszystkie swoje urządzenia dzięki 6 portom. Ładowarka sieciowa USB firmy Blitzwolf oferuje 6 gniazd USB-A, z czego dwa porty oferują standard QC 3.0, a cztery pozostałe - USB 2.0.
Quick Charge 3.0
Ładowarka wspiera technologie szybkiego ładowania producentów: Qualcomm QC3.0 QC2.0,Huawei FCP, Apple 2.4A, Samsung, BC1.2
Estetyka i funkcjonalność
Jej minimalistyczny design idealnie sprawdzi się w biurach, a małe rozmiary (23mm X 65mmx94mm), pozwolą umiejscowić ją przy domowym biurku.
Bezpieczeństwo
Dzięki szeregowi zabezpieczeń (np. przed przepięciem czy przeładowaniem) korzystanie z ładowarki jest bezpieczne dla podłączonych urządzeń.
| Producent | Blitzwolf |
|---|---|
| Model | BW-S15 EU |
| Moc całkowita | 60 W |
| Wejście AC | 100 - 240V 50/60Hz 1.7A |
| Wyjście portów | 4x USB + 2x USB QC 3.0 |
| Napięcie | 5 V |
| Szybkie ładowanie | Tak, QC 3.0 |
| Liczba portów USB 3.0 | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Wyjście znamieniowe prądu USB | 4800mA, single port output current - 2400mA |
Dane techniczne
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Plovdiv |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_chargers.pdf |
| Kod pocztowy producenta | Tortola |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 4002 |
| Net weight | 300 |
| Ulica producenta | Palm Grove |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Liuben Karavelov 2 |
| Ilość w kartonie | 40 szt. |
| Kod producenta | Blitzwolf |
| Numer producenta | Box 438 |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 3rd floor office 5 |
| Box width | 13,00 |
| Podnumer producenta | / |
| Kolejna dostawa | 13.05.2026 |
| Box height | 4,00 |
| Mail producenta | support@blitzwolf.com |
| Kod osoby odpowiedzialnej | Blitzwolf |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Vishtec Ltd |
| Rodzaj portów | USB-A |
| Box length | 13,50 |
| Kraj producenta | GB |
| Mail osoby odpowiedzialnej | compliance@vish-tec.com |
| Gross weight | 320 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/blitzwolf/5907489604321 |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | BG |
| HS Code | 8504408390 |
| Miasto producenta | British Virgin Islands |