Ładowarka sieciowa BLITZWOLF BW-i100 120W 5w1
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ładowarka sieciowa Blitzwolf BW-i100 5w1 120W
Blitzwolf BW-i100 to niezwykle wszechstronna ładowarka, która doskonale łączy w sobie funkcjonalność i wydajność, pozwalając na zasilanie wielu urządzeń jednocześnie. Z 2 portami USB-A oraz 3 portami USB-C, ta ładowarka oferuje mnóstwo możliwości, które z pewnością zaspokoją Twoje potrzeby.

Potężna moc ładowania
Jednym z najważniejszych atutów BW-i100 są porty USB-C1/USB-C2, które mogą dostarczyć niesamowitą moc do 20V/5A, oraz funkcja PPS, umożliwiająca osiągnięcie maksymalnej mocy 120W. Dzięki temu możesz być pewien, że Twoje laptopy i tablety zostaną naładowane w ekspresowym tempie.

Szybkość, efektywność, kompatybilność
USB-A1/A2 obsługują technologię QC3.0, zapewniając błyskawiczne ładowanie. Natomiast porty USB-C1/USB-C2 oferują napięcia od 5V/3A aż do 20V/5A, co pozwala na szybkie i efektywne ładowanie kompatybilnych urządzeń. BW-i100 obsługuje różne protokoły, w tym PD3.0, QC3.0, AFC, FCP, SCP, PPS, PE oraz APPLE. Dzięki temu jest kompatybilna z szeroką gamą urządzeń, niezależnie od producenta czy modelu.

Kompaktowy design
Mimo swojej potęgi BW-i100 ma kompaktowe wymiary (146.5 × 78.5 × 20 mm) i niską wagę (308 g), co sprawia, że jest idealna zarówno do podróży, jak i codziennego użytku. Niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, w domu czy w podróży służbowej, możesz mieć pewność, że Twoje urządzenia zawsze będą zasilane przez niezawodne urządzenie.

| Producent | Blitzwolf |
|---|---|
| Model | BW-i100 |
| Wymiary | 146.5 × 78.5 × 20 mm |
| Waga | 308 g |
| Interfejs | 2 USB-A + 3 USB-C |
| Wejście | AC100-240V (50Hz/60Hz) |
| Protokoły | PD3.0 QC3.0 AFC FCP SCP PPS PE APPLE |
| Moc | 120 W |
| USB-C1/USB-C2/USB-C3 | 5V/3A,9V/3A,12V/3A,15V/3A,20V/5A |
| USB-A1/A2 QC3.0 | 5V/3A,9V/2A,12V/1.5A |
Dane techniczne
| Box height | 5,00 |
| Mail producenta | support@blitzwolf.com |
| Kod osoby odpowiedzialnej | Blitzwolf |
| Rodzaj portów | USB-C/ USB-A |
| Box length | 15,50 |
| Kraj producenta | GB |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Vishtec Ltd |
| Gross weight | 424 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/blitzwolf/5905316149700 |
| Mail osoby odpowiedzialnej | compliance@vish-tec.com |
| HS Code | 8504408390 |
| Miasto producenta | British Virgin Islands |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | BG |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_chargers.pdf |
| Kod pocztowy producenta | Tortola |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Plovdiv |
| Net weight | 412 |
| Ulica producenta | Palm Grove |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 4002 |
| Ilość w kartonie | 40 szt. |
| Kod producenta | Blitzwolf |
| Numer producenta | Box 438 |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Liuben Karavelov 2 |
| Box width | 13,00 |
| Podnumer producenta | / |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 3rd floor office 5 |