Ładowarka sieciowa UGREEN CD137 20W USB-C PD3.0 (biała)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ładowarka USB-C 20 W
Niewielka i przenośna ładowarka UGREEN PD 3.0 zapewnia maksymalnie 20 W mocy wyjściowej. Dzięki temu umożliwia ona szybkie ładowanie telefonów Apple, iPadów i większości urządzeń USB-C. Jej inteligentny chip zapewnia zwiększone bezpieczeństwo użytkowania. Ponadto szeroki zakres napięć pozwala z powodzeniem stosować ładowarkę również podczas zagranicznych podróży.
Bezpieczne ładowanie
Dzięki inteligentnemu chipowi ładowarka automatycznie dopasowuje prąd do parametrów ładowanego urządzenia. Zaawansowany system bezpieczeństwa chroni też między innymi przed zwarciem, przegrzaniem czy przepięciem. Wszystko to sprawia, że nie musisz się obawiać uszkodzenia CD137 ani zasilanego przez nią sprzętu.
Kompaktowy rozmiar
Mały rozmiar i lekka waga ładowarki sprawiają, że bez problemu zmieścisz ją w torbie, plecaku, a nawet w kieszeni. To praktyczne urządzenie zabierzesz wszędzie, gdzie będzie Ci potrzebne. Co więcej, zakres napięć od 100V do 240V oznacza, że możesz z niej korzystać niemal w każdym miejscu na świecie. Wszystko to sprawia, że ładowarka idealnie sprawdza się podczas podróży.
| Producent | Ugreen |
|---|---|
| Nazwa | Fast Charging Power Adapter with PD 20W EU |
| Model | CD137 |
| Wymiary | 50mm x 23.5mm x 42.5 mm |
| Kolor | Biały |
| Moc | 20W |
| Wejście | AC 100V-240V~, 60/60Hz 500mA (max) |
| Wyjście USB-C | DC5V/3A 9V/2A 12V1.5A |
Dane techniczne
| HS Code | 8504408390 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_chargers.pdf |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Net weight | 68 |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Ilość w kartonie | 176 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Box width | 2,50 |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu hurtowym | 5 |
| Box height | 10,00 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Kolejna dostawa | 16.03.2026 |
| Box length | 14,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Rodzaj portów | USB-C |
| Gross weight | 78 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| Rodzaje portów | USB-C |