Ładowarka sieciowa UGREEN CD161 18W 2xUSB-A EU (czarna)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ładowarka sieciowa UGREEN 2xUSB-A, 18W, PD3.0, EU (czarna)
Ładuj 2 urządzenia jednocześnie. Ugreen CD161 oferuje 2 porty USB-A i wspiera protokoły szybkiego ładowania, dzięki czemu Xiaomi 9 będzie gotowy do ponownej pracy w około 1.1 h. Oprócz tego wyróżnia się lekką i niewielką konstrukcją, a specjalne zabezpieczenia chronią ją przed uszkodzeniem.
Szybkie ładowanie
Ugreen CD161 pozwoli Ci zaoszczędzić czas – ładuje 4 razy szybciej niż standardowe ładowarki. To oznacza, że Twój smartfon osiągnie 80% w zaledwie 35 min. Oprócz tego wspiera takie protokoły szybkiego ładowania jak FCP i PD 3.0, a dzięki 2 portom USB-A możesz podłączyć do niej na przykład iPad i smartfon. Dodatkowo zgodność z napięciem w zakresie 100-240V 50-60 Hz pozwala z niej korzystać niemal wszędzie.
Lekka i kompaktowa
Miej ładowarkę CD161 zawsze przy sobie. Produkt wyróżnia się lekką i kompaktową konstrukcją – jej wymiary to 98 x 54 x 28 mm. Dzięki temu możesz ją mieć zawsze przy sobie, z powodzeniem zmieści się w plecaku czy torebce.
Bezpieczeństwo użytkowania
Ładowarka Ugreen CD161 została wyposażona w kilka zabezpieczeń, dzięki czemu masz pewność, że korzystanie z niej jest w pełni bezpieczne. Posiada ochronę przed zwarciem, przegrzaniem, przepięciem oraz prądem przetężeniowym. Nie musisz zatem obawiać się o uszkodzenie sprzętu.
| Producent | Ugreen |
|---|---|
| Model | CD161 |
| Kolor | czarny |
| Moc | 36 max |
| Napięcie wejściowe | 100-240V ~ 50/60 Hz 1A max |
| Napięcie wyjściowe | (5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A) x2 |
| Wymiary | 98 x 54 x 28 mm |
Dane techniczne
| Box height | 2,50 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Kolejna dostawa | 02.03.2026 |
| Box length | 17,00 |
| Kraj producenta | CN |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Rodzaj portów | USB-A |
| Gross weight | 135 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/ugreen/6941876221370 |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| HS Code | 8504408390 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_chargers.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| Net weight | 105 |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Ilość w kartonie | 10 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Box width | 10,00 |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |
| Moc ładowania (W) | 18 |