Ładowarka sieciowa UGREEN Nexode Pro 160W (szara)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ładowarka sieciowa Ugreen Nexode Pro 160W, GaN, USB + 3x USB-C (szara)
Z ładowarką UGREEN Nexode Pro ładowanie zajmie jeszcze mniej czasu! Zapewnia ona moc aż 160 W i wspiera wiele standardów szybkiego ładowania, co przekłada się na jeszcze krótszy czas odnawiania energii podłączonego urządzenia. Wykorzystuje zaawansowaną technologię GaN, a dzięki 4 dostępnym portom USB możesz jednocześnie ładować nawet cztery sprzęty.
Ładowanie z mocą 160 W
Nie trać cennego czasu na oczekiwanie, aż Twoje urządzenia się naładują. Ładowarka Ugreen oferuje port USB-A oraz trzy porty USB-C, co umożliwia podłączenie nawet czterech urządzeń jednocześnie. Dodatkowo obsługuje ona protokoły szybkiego ładowania, w tym PD3.1, QC4.0, PPS i AFC. Dzięki temu, Twój iPhone 15 może odzyskać 60% energii w zaledwie 30 minut, a Samsung S23 Ultra nawet 68% w takim samym czasie. Co więcej, MacBooka Pro 16 można naładować z mocą 140 W, wystarczy tylko zaopatrzyć się w odpowiedni kabel USB-C.
Maksymalna wydajność
Ładowarka Ugreen Nexode Pro wykorzystuje innowacyjną technologię azotku galu, dzięki której udało się zmniejszyć rozmiar urządzenia, co sprawia, że jest bardziej praktyczna i łatwiejsza w transporcie. Zaawansowana technologia GaN II przekłada się również na doskonałą wydajność i skuteczne odprowadzanie ciepła, eliminując obawy przed nadmiernym przegrzewaniem się urządzenia.
Jedna ładowarka – wiele możliwości
Chcesz ładować wszystkie swoje urządzenia za pomocą jednej ładowarki? Nie ma problemu! Ładowarka UGREEN Nexode Pro jest kompatybilna z wieloma popularnymi urządzeniami, między innymi laptopami, tabletami i smartfonami, niezależnie od marki. Dzięki Nexode Pro możesz odnowić energię laptopów renomowanych marek, takich jak Apple, Lenovo, Xiaomi czy Dell, zapewniając im niezawodną moc zawsze, gdy jej potrzebują.
| Producent | Ugreen |
|---|---|
| Model | X763 |
| Kolor | szary |
| Napięcie wejściowe | 100-240V, 50/60 Hz 2A max. |
| Napięcie wyjściowe | USB-C1: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A, 28V/5A (140 W max., PPS: 3.3-21V/5A); USB-C2: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A (100W max.); USB-C3: 5V/3A, 9V/3A, 12V/2.5A (30W max.); USB-A: 5V/3A, 9V/3A, 12V/1.5A, 10V/2.25A (30W max.) |
| Maksymalna moc wyjściowa | 160 W max. |
| Protokoły szybkiego ładowania | PD3.1/PD3.0/PPS/QC4+(QC4.0/WC3.0)/FCP/AFC/Apple 5V/4A/BC1.2 |
| Wymiary | 160 × 110 × 43 mm |
Dane techniczne
| Rodzaj portów | USB-A, USB-C |
| Box width | 5,00 |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Ostatnia dostawa | 19.02.2026 |
| Box height | 9,50 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Box length | 15,00 |
| Kraj producenta | CN |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Gross weight | 490 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| HS Code | 8504408390 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_chargers.pdf |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Net weight | 480 |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Kolejna dostawa | 16.03.2026 |
| Ilość w kartonie | 29 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |