Ładowarka sieciowa UGREEN Nexode RG 65W 2xUSB-C+USB-A (czarna)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ładowarka sieciowa Ugreen Nexode RG (Robot GaN), 2x USB + USB-C, 65W (czarna)
Cenisz sobie nie tylko funkcjonalność, ale też wyjątkowy design posiadanych urządzeń? Ładowarka sieciowa Ugreen Nexode RG w kształcie uroczego małego robota z pewnością przypadnie Ci do gustu! Dzięki 3 dostępnym portom umożliwia ładowanie 3 sprzętów jednocześnie, a moc sięgająca 65 W sprawia, że nie musisz zbyt długo czekać, aż Twój tablet czy telefon będzie gotowy do pracy. Produkt został też wyposażony w niewielki wyświetlacz LED, który dostarczy Ci informacji na temat jego pracy.
Ładuj 3 urządzenia jednocześnie
Chcesz naładować większą liczbę urządzeń lub udostępnić ładowarkę znajomemu? Żaden problem – z Ugreen nikt nie musi czekać na swoją kolej. Model Nexode RG oddaje do Twojej dyspozycji 3 porty – 1x USB-A i 2x USB-C. Możesz więc podłączyć do niego nawet 3 sprzęty jednocześnie!
Imponująca moc
Ładowarka wyróżnia się mocą sięgającą 65 W, dzięki czemu umożliwia ładowanie urządzeń w bardzo krótkim czasie. Jej dodatkowym atutem jest wykorzystanie technologii GaN, która pozwoliła zwiększyć jej wydajność, obniżyć utraty energii i zapewnić lepsze odprowadzanie ciepła, a co za tym idzie bezpieczeństwo użytkowania.
Dopracowana w każdym szczególe
Dzięki kompaktowej konstrukcji ładowarka może Ci towarzyszyć niemal wszędzie. Z łatwością zmieścisz ją w torebce czy plecaku! Ponadto konstrukcja w kształcie uroczego robota z pewnością spodoba się wielu użytkownikom. Produkt ma również zdejmowane magnetyczne nóżki, które umożliwiają stabilne przymocowanie go do wybranych metalowych powierzchni, a jednocześnie chronią wtyczkę przed uszkodzeniem.
Wyświetlacz LED
Ładowarka ma wbudowany wyświetlacz, który imituje twarz i mimikę robota, a jednocześnie dostarcza informacji dotyczących jej statusu. Dzięki niemu wystarczy rzucić okiem, aby sprawdzić na przykład, czy aktualnie trwa szybkie ładowanie, czy ładowanie podtrzymujące.
Szeroka kompatybilność
Zapomnij o problemach z kompatybilnością. Za pomocą ładowarki Ugreen Nexode RG bez problemu naładujesz między innymi smartfona, tablet, słuchawki bezprzewodowe lub przenośną konsolę do gier. Nie musisz się ograniczać!
| Producent | Ugreen |
|---|---|
| Model | 25685 |
| Kolor | Czarny |
| Dostępne porty | 2x USB-C, 1x USB-A |
| Wejście | 1,8 A maks. |
| Wyjście USB-C1 | 65 W maks. |
| Wyjście USB-C2 | 30 W maks. |
| Wyjście USB-A | 22,5 W |
| Całkowita moc wyjściowa | 65 W maks. |
Dane techniczne
| Rodzaj portów | USB-A, 2x USB-C |
| Box width | 11,00 |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | Ugreen Group GmbH |
| Ostatnia dostawa | 19.02.2026 |
| Box height | 5,50 |
| Mail producenta | support@ugreen.com |
| Mail osoby odpowiedzialnej | support@ugreen.com |
| Box length | 16,00 |
| Kraj producenta | CN |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | DE |
| Gross weight | 255 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Düsseldorf |
| HS Code | 8504408390 |
| Kod pocztowy producenta | 518000 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 40549 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/gsm_accessories/sg_gsm_accessories_chargers.pdf |
| Ulica producenta | UGREEN Building, Longcheng Industrial Park Longguanxi Road, |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Prinzenallee |
| Net weight | 254 |
| Numer producenta | Longhua |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 1 |
| Kolejna dostawa | 02.03.2026 |
| Ilość w kartonie | 52 szt. |
| Kod producenta | UGREEN |
| Kod osoby odpowiedzialnej | UGREEN |