Lampa naftowa ceramiczna TECKA 530 ml, 28,5 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ SOLIDNA - Efektowna lampa naftowa z wygodnym uchwytem. Klosz lampy wykonany ze szkła, które jest odporne na wysoką temperaturę oraz dobrze przepuszcza światło. Zbiornik na naftę wykonany jest z ceramiki w czerwonym kolorze z białymi kropkami. Wysokość lampy wynosi 28,5 cm.
✅ POJEMNA - Lampa posiada zbiornik o pojemności 530 ml. W zbiorniku możemy umieścić naftę.
✅ REGULOWANY KNOT - Lampa posiada knot wykonany z materiału o szerokości 1 cm i długości 18 cm. Podstawa i klosz oddzielone są metalowym elementem w kolorze srebrnym.
✅ PRZYDATNA - Lampę wykorzystamy w domu jako element dekoracyjny, ale również będzie przydatna w przypadku braku prądu, wówczas odpowiednio oświetli pomieszczenie. Wykorzystamy ją również podczas wieczorów spędzonych w ogrodzie lub wyjazdów na kemping bądź namiot. Wprowadzi romantyczny nastrój do wnętrza.
✅ STYL RETRO - Lampa utrzymana w klasycznym stylu. Swoim wyglądem nawiązuje do stylu vintage. Lampę możemy stosować również w nowoczesnych wnętrzach wykorzystując ją jako element dekoracyjny.
Tradycyjna lampa naftowa. Szklany klosz pozwoli na odpowiednie przenikanie płomienia. Pozwoli wprowadzić niepowtarzalny klimat w miejscach w których będziemy z niej korzystać. Może stanowić również w domu awaryjne oświetlenie w przypadku braku prądu. Podczas letnich wieczorów, może pięknie oświetlić ogród, taras lub balkon. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Pojemność | 530 ml |
| Tagi | lampa na naftę|lampa retro|lampa vintage |
| Szerokość | 11 cm |
| Długość | 15 cm |
| Waga (g) | 565 |
| Rodzaj | Lampa naftowa |
| Długość w opakowaniu (cm) | 29,5 |
| Kolor dominujący | czerwony |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 13 |
| Materiał | ceramika |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 13 |
| Wysokość | 28,5 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 816.83 |