Lampa pierścieniowa LED PULUZ PU391 średnica 26cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pierścieniowe Oświetlenie LED
Pierścień został wykonany z 40 LEDów, dzięki czemu idealnie rozprowadza światło oraz posiada wysoki współczynnik oddawania barw. Fantastycznie sprawuje się w przypadku, gdy potrzebujemy rozjaśnić na naszych zdjęciach twarz, lub podczas codziennego nakładania makijażu.
Regulacja
Lampa posiada 3 tryby oświetlenia: biały, miękki, oraz ciepły w zależności od potrzeb możesz dopasować odpowiednią temperaturę barwową. Ponadto możliwe jest dopasowanie jasności w 10 poziomach. Wszystko to wyregulujesz przy pomocy pilota, który zamontowany jest do kabla zasilającego.
W zestawie:
- Lampa LED
- Mocowanie Cold Shoe Tripod Ball Head
- Statyw
| Maksymalna moc | 6.5 W |
|---|---|
| Temp. Światła białego | 6500K |
| Temp. Światła ciepłego | 3200K |
| Wysokość statywu | Od 18cm do 28cm |
| Jasność lampy | 24-26lm |
Dane techniczne
| Net weight | 490 |
| Ulica producenta | Bagua 1st Road |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 44-200 |
| Ilość w kartonie | 20 szt. |
| Kod producenta | Puluz |
| Numer producenta | No.614 Building |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Rudzka |
| Box width | 14,50 |
| Podnumer producenta | 8/F |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 65C |
| Box height | 5,50 |
| Mail producenta | service@sunsky-online.com |
| Kod osoby odpowiedzialnej | INNPRO |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu detalicznym | 1 |
| Box length | 15,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | INNPRO Robert Błędowski sp. z o. o. |
| Minimalna liczba towaru w zamówieniu hurtowym | 1 |
| Gross weight | 544 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/Puluz/5907489603843 |
| Mail osoby odpowiedzialnej | zgloszenia@innpro.pl |
| Kolejna dostawa | 02.03.2026 |
| HS Code | 9405423100 |
| Miasto producenta | Shenzhen |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | PL |
| Ostatnia dostawa | 19.02.2026 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/photo_and_accessories/sg_photo_and_accessories_photographic_studio.pdf |
| Kod pocztowy producenta | Futian District |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Rybnik |