Lampa sufitowa smart YEELIGHT Meteor C400 CW
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Smart lampa sufitowa CW Yeelight Meteor C400
Inteligentna lampa sufitowa CW Yeelight Meteor C400 oferuje oświetlenie o imponującej mocy 24 W, płynną regulację temperatury barwowej oraz jasności, umożliwiając pełne dostosowanie światła do Twoich potrzeb. Bezproblemowo integruje się z asystentami głosowymi, oferując zdalne sterowanie za pomocą prostych komend, a także przez aplikację, a dostępny w osobnej sprzedaży przełącznik SLISAON® i pilot otworzą przed Tobą jeszcze więcej możliwości. Dzięki wiernemu odwzorowaniu barw, braku efektu migotania oraz trybowi Moonlight (światło księżyca) zapewnia komfort dla oczu i delikatne nocne oświetlenie. Prosty, przyjazny w montażu design sprawia, że instalacja jest szybka i bezproblemowa.
Inteligentne oświetlenie w Twoim domu
Lampa sufitowa Yeelight łączy minimalistyczny design z zaawansowaną technologią. Dzięki ultracienkiej konstrukcji o grubości ok. 2,8 cm idealnie przylega do sufitu, nie zabierając cennej przestrzeni. Jej moc znamionowa wynosi 24 W, a optymalne pokrycie światłem obejmuje pomieszczenia o powierzchni do 18 m². Meteor C400 sprawi, że każde pomieszczenie w Twoim domu zostanie otoczone przyjemną, domową atmosferą.
Płynna regulacja barwy i jasności
Zakres temperatury barwowej od 3000 K do 6500 K pozwala dopasować światło do każdej sytuacji – od ciepłego, relaksującego blasku po chłodne, pobudzające oświetlenie. Płynne ściemnianie w zakresie 0–100% zapewnia pełną kontrolę nad intensywnością, dzięki czemu z łatwością stworzysz odpowiedni nastrój. Niezależnie od tego, czy imprezujesz, spędzasz romantyczny wieczór z ukochaną osobą, czy czytasz wieczorną lekturę, Yeelight dostosuje się do Twoich potrzeb.
Pełna integracja z inteligentnym domem
Yeelight Meteor C400 bezproblemowo współpracuje z asystentami głosowymi, takimi jak Google Home, Amazon Alexa, SmartThings oraz Xiaomi Home. Możesz sterować oświetleniem głosowo, zdalnie przez aplikację, a także za pomocą przełącznika SLISAON® lub pilota (dostępne w osobnej sprzedaży). Integracja z ekosystemem IoT (Internet of Things, system, który umożliwia różnym urządzeniom elektronicznym przesyłanie i odbieranie danych – do i z innych rzeczy i systemów), umożliwia tworzenie scenariuszy i automatyzacji dostosowanych do Twojego stylu życia.
Komfort dla oczu i tryb nocny
Technologia stałego światła z wiernym odwzorowaniem barw, a także brak efektu migotania, zgodnie z normami IEEE (Institute of Electrical and Electronics Engineers, Instytut Inżynierów Elektryków i Elektroników – organizacja zrzeszająca inżynierów i naukowców, którzy tworzą i zatwierdzają standardy sprzętowe), chronią Twój wzrok nawet podczas długotrwałej pracy. Tryb Moonlight zapewnia delikatne, przyjemne oświetlenie idealne do nocnego relaksu lub dyskretnego wstawania w nocy.
Prosty montaż i wygoda użytkowania
Lampa została zaprojektowana z myślą o łatwym montażu – instalacja jest szybka i przyjazna nawet dla osób bez specjalistycznej wiedzy czy doświadczenia. To doskonały wybór dla każdego, kto ceni estetykę, funkcjonalność i inteligentne rozwiązania w jednym.
| Producent | Yeelight |
|---|---|
| Model | YLXDD-0220 |
| Temperatura barwy | 3000K-6500K |
| Żywotność | Około 50 000 godzin |
| Wymiary | 400 x 30 mm |
| Grubość | około 2.8 cm |
| Strumień świetlny | 2400 lm |
| Obszar oświetlania | 18 m² |
| Moc | 24 W |
| Moc wejściowa | 220-240V-50/60Hz 0.16A |
| Asystenci głosowi | Google Home, Amazon Alexa, SmartThings, Xiaomi Home |
Dane techniczne
| Box width | 4,50 |
| Kod osoby odpowiedzialnej | INNPRO |
| Informacje o generowaniu danych | https://dataact.innpro.pl/yeelight/6924922259770 |
| Box height | 41,00 |
| Mail producenta | support@yeelight.com |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | INNPRO Robert Błędowski sp. z o. o. |
| Ostatnia dostawa | 17.02.2026 |
| Box length | 42,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Mail osoby odpowiedzialnej | zgloszenia@innpro.pl |
| Aplikacja | Google Home |
| Gross weight | 1300 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/Yeelight/6924922259770 |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | PL |
| Łączność | Wi-Fi |
| HS Code | 9405194090 |
| Miasto producenta | Qingdao |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Rybnik |
| Regulacja jasności | Tak |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/smarthome/sg_smarthome_lighting.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 266100 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 44-200 |
| Wymienne źródło światła | Nie |
| Net weight | 1280 |
| Ulica producenta | Keyuanwei One Road |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Rudzka |
| Temperatura światła | Zimne, Neutralne, Ciepłe |
| Ilość w kartonie | 5 szt. |
| Kod producenta | Yeelight |
| Numer producenta | Building B |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 65C |