Lampion na świeczkę bambusowy 33 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ UNIWERSALNY - Lampion bambusowy na świeczkę. Lampion ma dolną średnicę 23 cm, górną średnicę 18 cm i wysokość bez uchwytu 33 cm, z postawionym uchwytem wysokość wynosi 45 cm. Lampion możemy zawiesić lub postawić w dowolnym miejscu np. na stoliku, komodzie, podłodze lub ziemi.
✅ WYTRZYMAŁY - Klosz lampionu wykonany z naturalnego bambusa. Stelaż i uchwyt wykonane z metalu w kolorze czarnym. Dodatkowo wyposażony w szklany wkład na świecę o średnicy 7,5 i wysokości 10 cm. W szkle zmieści się podgrzewacz lub świeca o maksymalnej średnicy 6 cm.
✅ PRAKTYCZNY - Wyposażony w praktyczny uchwyt, który ułatwi powieszenie lampionu w dowolnym miejscu, ale także zapewni jego wygodne przenoszenie.
✅ DEKORACYJNY - Lampion ogrodowy utrzymany w skandynawskim stylu typu boho. Jest efektowną ozdobą ogrodu, mieszkania, domu, balkonu lub tarasu. Zapalony wieczorem nada wyjątkowego klimatu i wprowadzi magiczną atmosferę.
✅ EFEKTOWNY - Lampion prezentuje się bardzo efektownie. Oryginalna konstrukcja nadaje lekkości lampionu, a paląca się w jego wnętrzu świeca rzuca zjawiskowe refleksy świetlne.
Lampion na świeczkę utrzymany w modnym stylu. Możliwość zawieszenia lub postawienia lampionu. Nada niepowtarzalnego klimatu i będzie stanowił wyjątkowy element dekoracyjny. Świetnie sprawdzi się latem w ogrodzie, na balkonie oraz tarasie. Szklany wkład umieszczony wewnątrz lampionu zapobiega okopceniu. Oryginalny produkt holenderskiej marki Home Styling Collection. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 24 |
| Kolor dominujący | brązowy |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 23 |
| Materiał | drewno |
| Waga gabarytowa (g) | 3036 |
| Wysokość | 33 cm |
| Szerokość | 23 cm |
| Długość | 24 cm |
| Waga (g) | 1010 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 33 |