Lampion na świeczkę szopka MANGO 14x14x20 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Efektowny lampion z motywem Świętej Rodziny - Lampion z motywem szopki bożonarodzeniowej. Świetnie sprawdzi się na tradycyjne świece lub świeczki typu tealight. Posiada wewnątrz wgłębienie na świece lub do umieszczenia np. szklanego wkładu w którym umieścimy świece. Lampion ma wymiary: 14 x 14 x 20 cm. Przeznaczony do powieszenia lub postawienia.
✅ Wykonany z drewna mangowca - Ręcznie wykonany lampion z egzotycznego drewna mangowca. Drewno mangowca jest odporne na wilgoć i odkształcenia, szybko schnie. Lampion ma wyjątkowe naturalne barwy. Uchwyt jest wykonany z grubego sznurka a przód i tył lampionu posiada metalową ściankę w kolorze czarnym zdobioną motywem Świętej Rodziny, która będzie efektownie prezentować się po zapaleniu świecy.
✅ Wygodny uchwyt - Solidny uchwyt pozwoli nam na wygodne przenoszenie lampionu a jednocześnie stanowi element dekoracyjny.
✅ Nastrojowa dekoracja - Lampion będzie efektowną ozdobą każdego wnętrza, wprowadzając ciepło i wyjątkowy charakter do salonu czy sypialni. Po zapaleniu wieczorem tworzy przytulny, wyjątkowy klimat i podkreśla charakter każdego wnętrza.
✅ Wyjątkowy efekt świetlny - Lampion prezentuje się bardzo efektownie, a zapalona świeca tworzy wyjątkowy klimat. Migoczący płomień subtelnie oświetla obrazek Świętej Rodziny, podkreślając świąteczną atmosferę i wprowadzając do wnętrza ciepło oraz spokój.
Drewniany lampion z motywem . Jest wyjątkową ozdobą każdego wnętrza. Możliwość postawienia lampionu np. na podłodze, komodzie, stoliku, ale również można go zawiesić dzięki uchwytowi. Nada niepowtarzalnego klimatu wnętrzom. Świetnie sprawdzi się w okresie świątecznym. Lampion jest świetnym pomysłem na prezent. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość | 14 cm |
| Długość | 14 cm |
| Waga (g) | 700 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 22 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 19 |
| Kolor dominujący | brązowy |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 19 |
| Materiał | drewno |
| Waga gabarytowa (g) | 1323.67 |
| Wysokość | 20 cm |