Lampka biurkowa YEELIGHT Jasmine akumulator
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampka biurkowa Yeelight Jasmine (akumulator)
Yeelight Jasmine to kompaktowa lampka biurkowa, która idealnie sprawdzi się w domu i podczas podróży. Dzięki akumulatorowi o pojemności 1200 mAh działa nawet do 60 godzin przy najniższym poziomie jasności. Wygodne sterowanie dotykowe i bezstopniowe ściemnianie pozwalają dostosować oświetlenie do każdej sytuacji — od pracy przy biurku po wieczorne czytanie bajek dziecku.
Idealna do domu i na wyjazdy
Lekka (280 g) i składana konstrukcja sprawia, że Yeelight Jasmine zmieści się nawet w bagażu podręcznym. Złożona ma tylko 26 × 8,5 cm, będzie więc idealnym rozwiązaniem na wyjazdy. Sprawdzi się również na małych biurkach czy stolikach.
Płynna regulacja jasności
Lampka została wyposażona w panel dotykowy, który umożliwia jej wygodną obsługę – wystarczy jedno dotknięcie, aby włączyć lub wyłączyć światło, a dłuższe przytrzymanie pozwala precyzyjnie ustawić poziom jasności. Możesz więc dostosować oświetlenie do pracy, relaksu czy nastrojowego wieczoru!
Przemyślana konstrukcja
Obracana o 360° głowica oraz odchylane ramię zapewniają dużą elastyczność ustawienia światła. Ponadto obudowa o zaokrąglonych krawędziach i wykończenie typu soft-touch sprawiają, że lampka jest bezpieczna dla dzieci i przyjemną w dotyku. Dodatkowo specjalny przełącznik zapobiega przypadkowemu uruchomieniu lampki, chroniąc akumulator przed zbyt szybkim rozładowaniem.
Światło bezpieczne dla oczu
Temperatura barwowa 5000 K zapewnia naturalne światło, które sprzyja skupieniu i nie męczy wzroku. Co więcej, brak migotania i równomierna dystrybucja oświetlenia sprawiają, że lampka Yeelight Jasmine świetnie sprawdza się podczas czytania i jest odpowiednia zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.
Wydajny akumulator i szybkie ładowanie
Lampka Yeelight Jasmine została wyposażona w akumulator o pojemności 1200 mAh, który zapewnia nawet 60 godzin pracy przy minimalnej jasności lub do 6 godzin przy maksymalnym natężeniu światła. Ładowanie urządzenia odbywa się przez port USB-C i trwa zaledwie około 2 godzin, co pozwala szybko przygotować je do kolejnego użycia.
| Producent | Yeelight |
|---|---|
| Nazwa | Yeelight Jasmine Rechargeable Desk Lamp |
| Model | YLYTD-0039 |
| Kąt obrotu głowicy | 360° |
| Temperatura barwowa | 5000 K |
| Czas pracy | Do 60 h |
| Czas ładowania | Ok. 2 h |
| Port ładowania | USB-C |
| Pojemność akumulatora | 1200 mAh |
| Regulacja jasności | Bezstopniowa |
| Waga | 280 g |
| Wymiary po złożeniu | 26 x 8,5 cm |
Dane techniczne
| HS Code | 9405423100 |
| Miasto producenta | Qingdao |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Rybnik |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/smarthome/sg_smarthome_lighting.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 266100 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 44-200 |
| Net weight | 280 |
| Ulica producenta | Keyuanwei One Road |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Rudzka |
| Ilość w kartonie | 30 szt. |
| Kod producenta | Yeelight |
| Numer producenta | Building B |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 65C |
| Box width | 10,00 |
| Kod osoby odpowiedzialnej | INNPRO |
| Wymienne źródło światła | Nie |
| Box height | 9,50 |
| Mail producenta | support@yeelight.com |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | INNPRO Robert Błędowski sp. z o. o. |
| Box length | 28,00 |
| Kraj producenta | CN |
| Mail osoby odpowiedzialnej | zgloszenia@innpro.pl |
| Gross weight | 400 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/Yeelight/6924922259381 |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | PL |