Lampka meblowa YEELIGHT Closet Light 40cm 4000K (czarna)
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Marka Yeelight jest częścią ekosystemu Xiaomi.
Lampka z czujnikiem ruchu Yeelight Closet Light 4000K
Zdarzyło Ci się kiedyś szukać czegoś w szafie po zmroku? Zgaszone światło często uniemożliwia znalezienie czegokolwiek, jeśli zaś je zapalimy, ryzykujemy obudzenie pozostałych domowników. Z Yeelight zapomnisz o podobnych problemach! Ultracienka lampka z czujnikiem ruchu Closet Light włączy się automatycznie, gdy wykryje Twoją obecność i zapewni Ci przyjazne dla wzroku oświetlenie o temperaturze barwowej 4000K, którego jasność można regulować. To proste w montażu, bezprzewodowe urządzenie jest dostępne w 3 rozmiarach i 2 kolorach - z pewnością znajdziesz idealną wersję dla siebie.
Odkryj zalety lampki z czujnikiem ruchu
Już nie musisz szukać odpowiednich przycisków w ciemności. Lampka ma wbudowany precyzyjny czujnik ruchu, którego zasięg działania wynosi do 4 m z przodu i do 2 m po obu stronach pod maksymalnym kątem 120°. Dzięki temu Closet Light automatycznie zapali światło, gdy tylko wykryje Twoją obecność. Poruszanie się po mieszkaniu i szukanie czegokolwiek po zmroku właśnie stało się prostsze!
Zapewnij sobie optymalne oświetlenie i oszczędzaj prąd
Urządzenie zostało wyposażone w inteligentny sensor światłoczuły, który wykrywa warunki panujące w otoczeniu. Jeżeli w pomieszczeniu jest ciemno, lampka włączy się po wykryciu Twojej obecności. Jeżeli zaś jest jasno, światło nie zostanie zapalone, co pozwoli Ci zaoszczędzić prąd. Istnieje też możliwość manualnego włączenia Closet Light o dowolnej porze dnia - wystarczy nacisnąć i przytrzymać odpowiedni przycisk.
Przyjazne dla wzroku światło o regulowanej jasności
Lampka generuje przyjazne dla oczu, neutralne światło o temperaturze barwowej 4000 K. Dzięki temu może optymalnie rozświetlić każdy kąt. Co więcej, jasność oświetlenia da się regulować - w ten sposób jeszcze lepiej dostosujesz je do swoich potrzeb, oczekiwań czy przyzwyczajeń.
Idealne uzupełnienie wybranej przestrzeni
Szerokość lampki wynosi zaledwie 0,9 cm. Dzięki temu bez problemu umieścisz ją w wybranym miejscu - nie zajmie zbyt wiele przestrzeni. Co więcej, wysokiej klasy, metalowe wykończenie nadaje urządzeniu nowoczesny, industrialny charakter - za jego pomocą znakomicie uzupełnisz wystrój każdego wnętrza.
Zapomnij o problemach z montażem
Montaż urządzenia jest bajecznie prosty i zajmie Ci tylko kilka chwil. Nie musisz przejmować się okablowaniem czy wierceniem odpowiednich otworów. Wystarczy, że wykorzystasz dołączone do zestawu, samoprzylepne mocowania magnetyczne. Przyklej je w wybranym miejscu, a następnie przymocuj do nich lampkę. Jeśli zajdzie taka potrzeba, możesz też w każdej chwili ją zdemontować i zabrać ze sobą wszędzie, gdzie Ci się przyda. Uwaga: mocowania samoprzylepne są jednorazowe i nie należy ich odrywać.
Długi czas pracy - wygodne ładowanie
Nie musisz się obawiać, że lampka zbyt szybko odmówi Ci posłuszeństwa. Każdy wariant Closet Light został wyposażony w wytrzymały akumulator, który zapewnia zaskakująco długi czas pracy. Zakładając, że będziesz używać urządzenia z umiarkowaną częstotliwością, jedno ładowanie wystarczy Ci nawet na około 4-6 miesięcy! Aby naładować lampkę, wystarczy podłączyć ją do źródła zasilania za pomocą portu USB-C.
Wybierz najlepszy wariant dla siebie
Wybierz idealną wersję lampki dla siebie. W sprzedaży dostępne są 3 warianty długości Yeelight Closet Light - 20 cm, 40 cm oraz 60 cm. Możesz więc optymalnie dostosować ją do wymiarów swojej szafy czy kuchennego blatu. Lampka została też przygotowana w 2 wersjach kolorystycznych - czarnej i srebrnej. Dzięki temu masz możliwość idealnego dopasowania jej do aranżacji pomieszczenia.
W zestawie
- Instrukcja obsługi
- Kabel USB
- Zestaw montażowy
- Wbudowany czujnik ruchu
| Producent | Yeelight |
|---|---|
| Nazwa | Motion Sensor Closet Light A40 |
| Model | YLBGD-0045 |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Aluminium + plastik |
| Wymiary | 400 x 40 x 9 mm |
| Waga | 155 g |
| Moc znamionowa | 2,4 W |
| Napięcie | 5 V DC 0,5 A |
| Natężenie w trybie czuwania | 0,2 mA |
| Pojemność akumulatora | 1500 mAh |
| Czas pracy | ≥5 h w trybie ON |
| Żywotność akumulatora | 300 cykli, pojemność ≥80% |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Jasność | 120 lm, regulowana |
| CRI | Ra 80 |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wejście | DC 5 V/1 A |
| Interfejs ładowania | USB-C (kabel ładowania w zestawie) |
| Temperatura otoczenia pracy | -10°C - 40°C |
| Wilgotność otoczenia pracy | 0-85% RH |
| Temperatura zewnętrznej powierzchni lampy | ≤45° (plastik)/55°C (metal) |
| Wymienne źródło światła | Nie |
| Moduły czujników | Czujnik na podczerwień, czujnik światła |
| Zasięg wykrywania | 0-4 m pod kątem 30°, 0-2 m pod kątem 120° |
Dane techniczne
| Długość | 0.4 |
| Opakowanie zbiorcze | bd |
| Klasa efektywności energetycznej - stara klasyfikacja | A+ |
| Box width | 3,50 |
| Kod osoby odpowiedzialnej | INNPRO |
| Ostatnia dostawa | 17.02.2026 |
| Liczba sztuk w ofercie | 1 |
| Zużycie energii | 3 |
| Box height | 42,00 |
| Mail producenta | support@yeelight.com |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | INNPRO Robert Błędowski sp. z o. o. |
| Stan | Nowy |
| Moc | 2.4 |
| Box length | 6,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Mail osoby odpowiedzialnej | zgloszenia@innpro.pl |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Barwa światła | biały ciepły |
| Gross weight | 230 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/Yeelight/6924922214755 |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | PL |
| Napięcie (V) | 5V |
| HS Code | 9405423100 |
| Miasto producenta | Qingdao |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Rybnik |
| Rodzaj | oświetlenie garderoby |
| Rodzaj gwintu | E10 |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/smarthome/sg_smarthome_lighting.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 266100 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 44-200 |
| Zasilanie | Akumulatorowe |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Net weight | 135 |
| Ulica producenta | Keyuanwei One Road |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Rudzka |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 65C |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.15 |
| Jasność | 100 |
| Ilość w kartonie | 60 szt. |
| Kod producenta | Yeelight |
| Numer producenta | Building B |