Lampka nocna LED metalowa czarna bezprzewodowa 20,5 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ STOŁOWA - Dekoracyjna lampa stołowa o wysokości 20,5 cm. Średnica klosza wynosi 12,5 cm. Idealna do postawienia na biurku, komodzie, a nawet stole. Lamka posiada 8 LED.
✅ SOLIDNA - Lampka w całości wykonana z metalu w czarnym kolorze.
✅ EFEKTOWNA - Lampa utrzymana jest w klasycznym stylu. Doskonale sprawdzi się jako oświetlenie sypialni, salonu, jadalni, czytelni, a także w kuchni. Niezwykle pięknie eksponuje światło.
✅ DEKORACYJNA - Lampa zapewni niepowtarzalny klimat oraz przytulnie rozświetli pomieszczenie. Stanowi element dekoracyjny każdego wnętrza. Będzie pięknie prezentować się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach.
✅ BEZPRZEWODOWA - Lampka zasilana jest na baterie 3x AAA 1,5V i posiada 8 lampek LED o ciepłej, białej barwie.
Lampka stołowa utrzymana w modnym, czarnym kolorze. Wykonana z solidnych materiałów. Lampka jest efektowna, dzięki czemu będzie idealnie komponować się z każdym wnętrzem. Świetnie sprawdzi się jako lampka do domu, biura, gabinetu i innych miejsc. Postawiona w salonie będzie tworzyć niepowtarzalny klimat. Świetnie sprawdzi się także jako lampka nocna postawiona w sypialni. Zapakowana w pudełko, stanowi oryginalny pomysł na prezent. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Wysokość | 20,5 cm |
| Szerokość | 12,5 cm |
| Długość | 12,5 cm |
| Waga (g) | 334 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 20,5 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 12,5 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 12,5 |
| Materiał | metal |
| Waga gabarytowa (g) | 480 |