Lampka nocna YEELIGHT Jelly 4 Plus USB-C
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampka nocna z czujnikiem zmierzchu Yeelight Jelly 4 Plus (gniazdo USB C)
Yeelight Jelly 4 Plus to funkcjonalne połączenie lampki nocnej i ładowarki z portem USB-C. Jej subtelna poświata tworzy przytulną atmosferę, a jednocześnie nie razi i nie męczy oczu. Ponadto moc wyjściowa sięgająca 15 W pozwala na sprawne ładowanie takich urządzeń jak na przykład smartfony, szczoteczki elektryczne czy głośniki Bluetooth.
Podwójna funkcja – nocna lampka i ładowarka
Lampka oferuje moc wyjściową do 15 W i port USB-C, dzięki czemu doskonale sprawdza się jako ładowarka do codziennego użytku. Za jej pomocą możesz wygodnie ładować wybrane sprzęty, a jednocześnie korzystać z oświetlenia!
Energooszczędna i przyjazna środowisku
Dzięki mocy znamionowej na poziomie zaledwie 0,25 W lampka zużywa tylko 1 kWh energii rocznie. To ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie, które nie obciąży nadmiernie domowego budżetu!
Dwa tryby do wyboru
Działając w trybie wykrywania, lampka będzie automatycznie włączać się po zmierzchu i wyłączać o świcie – a wszystko to dzięki wbudowanemu czujnikowi światła. Możesz też wybrać tryb stałego działania i sterować urządzeniem ręcznie.
Styl i komfort użytkowania
Lampka zapewnia miękkie, ciepłe oświetlenie o temperaturze barwowej 2700K i jasności 2 lm, które nie razi, nie migocze i ogranicza szkodliwe niebieskie światło. Dzięki temu sprzyja spokojnemu zasypianiu i nie zakłóca nocnego wypoczynku. Jej pierścieniowy kształt dodaje wnętrzu elegancji i tworzy efekt delikatnego, rozproszonego blasku, a kompaktowy rozmiar pozwala podłączyć ją do listwy zasilającej bez zasłaniania pozostałych gniazdek.
| Producent | Yeelight |
|---|---|
| Nazwa | Jelly 4 Plus |
| Model | YLYYD-0025 |
| Strumień świetlny | 2 lm |
| Temperatura barwowa | 2700 K |
| Moc znamionowa | 0,25 W |
| Napięcie wejściowe | 220–240 V |
| Port ładowania | USB-C |
| Moc ładowania | 15 W |
| Średnica | 61 mm |
| Czujnik zmierzchu | Tak |
Dane techniczne
| Mail producenta | support@yeelight.com |
| Nazwa osoby odpowiedzialnej | INNPRO Robert Błędowski sp. z o. o. |
| Stan | Nowy |
| Wymienne źródło światła | Nie |
| Box height | 6,50 |
| Box length | 7,50 |
| Kraj producenta | CN |
| Mail osoby odpowiedzialnej | zgloszenia@innpro.pl |
| Stan opakowania | oryginalne |
| Jasność | 2 |
| Gross weight | 100 |
| Pobierz instrukcję | https://files.innpro.pl/Yeelight/6924922258117 |
| Kraj osoby odpowiedzialnej | PL |
| Zawiera baterie | nie |
| HS Code | 9405423100 |
| Miasto producenta | Qingdao |
| Miasto osoby odpowiedzialnej | Rybnik |
| Kolor dominujący | biały |
| Rodzaj gadżetu | gamingowy |
| GPSR Link | https://psr-assets.innpro.pl/smarthome/sg_smarthome_lighting.pdf |
| Kod pocztowy producenta | 266100 |
| Kod pocztowy osoby odpowiedzialnej | 44-200 |
| Zasilanie | Sieciowe |
| Tematyka, motyw | oświetlenie |
| Net weight | 70 |
| Ulica producenta | Keyuanwei One Road |
| Ulica osoby odpowiedzialnej | Rudzka |
| Źródło światła | ze zintegrowanym źródłem światła |
| Kod producenta | Yeelight |
| Numer producenta | Building B |
| Numer osoby odpowiedzialnej | 65C |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0.1 |
| Ilość w kartonie | 100 szt. |
| Kod osoby odpowiedzialnej | INNPRO |
| Kolor | beżowe |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Box width | 6,00 |