Lampka stołowa LED biała bezprzewodowa 3 tryby świecenia 21 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Lampka stołowa LED o wysokości 21 cm - Dekoracyjna lampa stołowa o wysokości 21 cm. Średnica klosza wynosi 12 cm. Idealna do postawienia na biurku, komodzie, a nawet stole. Lamka posiada poziom jasności 120 lumenów.
✅ Dotykowa, posiada trzy poziomy jasności - Lampka wykonana jest z tworzywa w białym kolorze. Po dotknięciu górnej części możemy ustawić trzy poziomy jasności.
✅ Modny design - Lampa utrzymana jest w klasycznym stylu. Doskonale sprawdzi się jako oświetlenie sypialni, salonu, jadalni, czytelni, a także w kuchni. Niezwykle pięknie eksponuje światło.
✅ Dekoracja każdego wnętrza - Lampa zapewni niepowtarzalny klimat oraz przytulnie rozświetli pomieszczenie. Stanowi element dekoracyjny każdego wnętrza. Będzie pięknie prezentować się zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrzach.
✅ Bezprzewodowa ładowana za pomocą kabla USB-C - Lampka posiada akumulator litowo-jonowy 18650 3,7 V, który możemy ładować za pomocą kabla USB-C o długości 1 m. Lampka ma ciepłą, białą barwę.
Lampka stołowa utrzymana w uniwersalnym białym kolorze. Wykonana z solidnych materiałów. Lampka jest efektowna, dzięki czemu będzie idealnie komponować się z każdym wnętrzem. Świetnie sprawdzi się jako lampka do domu, biura, gabinetu i innych miejsc. Postawiona w salonie będzie tworzyć niepowtarzalny klimat. Świetnie sprawdzi się także jako lampka nocna postawiona w sypialni. Zapakowana w pudełko, stanowi oryginalny pomysł na prezent. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Długość w opakowaniu (cm) | 22 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 12,5 |
| Kolor dominujący | biały |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 12,5 |
| Materiał | tworzywo |
| Waga gabarytowa (g) | 528 |
| Wysokość | 21 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Długość | 12 cm |
| Waga (g) | 170 |