Lampka stołowa drewniana czarna gwiazda 34,5 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ STOŁOWA - Dekoracyjna lampa stołowa LED o wysokości 36,5 x 5,5 x 34,5 cm. Możemy postawić ją na biurku, komodzie, stole
✅ EFEKTOWNA - Lampka ma kształt gwiazdy w której umieszczono żarówkę (E14 nie jest załączona do zestawu).
✅ ELEKTRYCZNA - Świecznik zasilany jest sieciowo, posiada włącznik oraz wtyczkę do prądu. Długość kabla zasilającego wynosi 1,5 metra.
✅ DREWNIANA - Lampka wykonana jest z drewna w kolorze czarnym.
✅ DEKORACYJNA - Niezwykle ciekawy kształt nada wyjątkowego charakteru wnętrzu. Idealna do wnętrz zarówno klasycznych jak i nowoczesnych.
Lampka stołowa w kształcie gwiazdy. Utrzymana w modnym, czarnym kolorze. Nada wyjątkowego charakteru każdemu wnętrzu. Postawiona w salonie będzie tworzyć niepowtarzalny klimat. Świetnie sprawdzi się jako lampka nocna postawiona w sypialni. Kształt gwiazdy nadaje jej oryginalnego wyglądu. Posiada czarny kabel zasilający. Będzie idealnie komponować się z industrialnym stylem, ale dzięki klasycznej czerni pasuje do każdego wnętrza. Zapakowana w pudełko, stanowi wyjątkowy pomysł na prezent. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Wysokość | 34,5 cm |
| Tagi | lampka nocna |
| Szerokość | 5,5 cm |
| Długość | 36,5 cm |
| Waga (g) | 508 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 37,5 |
| Rodzaj | Lampa stołowa |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 35 |
| Kolor dominujący | czarny |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 6,5 |
| Materiał | drewno |
| Waga gabarytowa (g) | 1295 |