Lejek kuchenny 5 / 15 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNY - Lejek kuchenny z szeroką szyjką. Znajdzie szerokie zastosowanie w gospodarstwie domowym. Pozwoli nam w wygodny sposób przelać napoje do butelki. Lejek ma wymiary 15 x 15 x 10 cm. Dolna średnica lejka wynosi 5 cm, a górna 15 cm.
✅ WYTRZYMAŁY - Wykonany z najwyższej jakości tworzywa. Produkt występuje w różnych kolorach (wysyłamy losowo bez możliwości wyboru koloru). Odpowiednio użytkowany posłuży długie lata.
✅ FUNKCJONALNY - Szeroki lejek ułatwia wlewanie płynów do wąskich otworów butelek i słoików, zapobiegając rozlewaniu. Zapewnia równomierne i bezproblemowe napełnienie.
✅ UNIWERSALNY - Lejek posiada uniwersalne zastosowanie. Wykorzystamy go do nalewania soków, nalewek, wina, kawy i wielu innych. Lejek doskonale sprawdzi się także podczas napełniania słoików konfiturami, dżemami, marynatami czy innymi płynnymi lub sypkimi produktami.
✅ WYGODNE UŻYTKOWANIE - Dzięki specjalnemu wyprofilowaniu lejek jest wygodny w użytkowaniu i łatwy w czyszczeniu.
Lejek do butelek z szeroką szyjką. Posiada uniwersalne zastosowanie w kuchni. Solidnie wykonany, a zarazem lekki i wygodny w użytkowaniu. Idealny do napełniania butelek, a także słoików. Zapewnia precyzję i bezpieczeństwo podczas przelewania lub przesypywania produktów. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Długość | 15 cm |
| Waga (g) | 52 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 15 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 15 |
| Kolor dominujący | zielony |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 10 |
| Materiał | tworzywo |
| Waga gabarytowa (g) | 375 |
| Wysokość | 10 cm |
| Szerokość | 15 cm |