Lejek kuchenny składany KEMP 12 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNY - Składany lejek kuchenny o średnicy 12 cm i wysokości 17 cm z zatyczką. Lejek to podstawowe wyposażenie każdej kuchni.
✅ WYTRZYMAŁY - Wykonany z najwyższej jakości silikonu w białym kolorze. Lejek jest wytrzymały, odpowiednio użytkowany posłuży długie lata.
✅ WYGODNE UŻYTKOWANIE - Lejek jest składany, dzięki czemu zajmuje mało miejsca w szufladzie i jest wygodny do przenoszenia. Można go wygodnie zawiesić na relingu kuchennym. Dodatkowo wyposażony jest w miarkę w skali od 50 ml do 300 ml.
✅ UNIWERSALNY - Idealny do napełniania butelek i pojemników. Sprawdzi się do nalewania soków, nalewek, wina, piwa i wielu innych. Odporny na wysokie temperatury do 100°C.
✅ ŁATWE CZYSZCZENIE - Lejek wyczyścimy w łatwy sposób, nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń (bez zatyczki).
Składany lejek kuchenny z zatyczką i miarką. Niezwykle praktyczny i wytrzymały. Łatwy w użytkowaniu i czyszczeniu. Sprawdzi się w każdej kuchni. Dzięki niemu napełnianie butelek, szklanek i pojemników jest niezwykle proste. Przydatny podczas przelewania napojów. Sprawdzi się także jako miarka do odmierzania produktów. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Długość | 14 cm |
| Waga (g) | 108 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 18 |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 12 |
| Kolor dominujący | biały |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 9 |
| Materiał | silikon |
| Waga gabarytowa (g) | 324 |
| Wysokość | 17 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Średnica | 12 cm |