Lejek kuchenny z sitkiem stalowy 12,5 cm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ PRAKTYCZNY - Lejek kuchenny wyposażony w wyciągane sitko. Znajdzie szerokie zastosowanie w gospodarstwie domowym. Pozwoli nam w wygodny sposób przelać napoje do butelki. Lejek ma wymiary 15 x 12,5 x 10,5 cm. Średnica lejka wynosi 12,5 cm.
✅ STALOWY - Wykonany z najwyższej jakości stali nierdzewnej w srebrnym kolorze. Odpowiednio użytkowany posłuży długie lata.
✅ FUNKCJONALNY - Wyposażony jest w wyciągane sitko, co pozwoli na odcedzenie przelewanego płynu z drobinek. Lejek nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń.
✅ UNIWERSALNY - Lejek posiada uniwersalne zastosowanie. Wykorzystamy go do nalewania soków, nalewek, wina, kawy i wielu innych.
✅ WYGODNY - Posiada wygodny uchwyt, który stabilnie leży w dłoni i jest poręczny. Lejek można wygodnie zawiesić na relingu kuchennym.
Lejek kuchenny z sitkiem i wygodnym uchwytem. Posiada uniwersalne zastosowanie w kuchni. Solidnie wykonany, a zarazem lekki i wygodny w użytkowaniu. Idealny do napełniania butelek. Lejek wyposażony w sitko pozwoli nam odpowiednio przefiltrować przelewany napój. Wykonany z materiałów bezpiecznych dla zdrowia i neutralnych dla żywności. Oryginalny produkt czeskiej marki Orion. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Wysokość | 10,5 cm |
| Waga gabarytowa (g) | 240 |
| Szerokość | 12,5 cm |
| Średnica | 12,5 cm |
| Długość | 15 cm |
| Waga (g) | 100 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 12,5 |
| Kolor dominujący | srebrny |
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 12,5 |
| Materiał | stal nierdzewna |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 10,5 |