Leżak plażowy składany
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
✅ Leżak plażowy - Leżak plażowy w kolorze niebieskim o wymiarach 86 x 51,5 cm. Wysokość dolnej rurki wynosi 20 cm, a górnej 60 cm. Dopuszczalne obciążenie 90 kg. Leżak jest bardzo wygodny. Szerokość tkaniny wynosi 44,5 cm.
✅ Metalowa konstrukcja w kolorze białym - Konstrukcja leżaka jest lekka a jednocześnie wytrzymała, wykonana z metalu w kolorze białym. Siedzisko wykonane z odpornej tkaniny poliestrowej w kolorze niebieskim.
✅ Składany leżak z torbą do transportu - Leżak po złożeniu zajmuje mało miejsca, jest idealny do przenoszenia i transportu na plażę, wakacyjny wypad lub inne miejsca wypoczynku. W zestawie poręczna torba z uchwytem, która pozwoli wygodnie przenieść leżak. Torba ze złożonym leżakiem ma wymiar 60 x 18 x 8 cm. Leżak w łatwy sposób złożymy i rozłożymy.
✅ Zapewni wygodny relaks - Leżak zapewni komfortowy wypoczynek. Odpowiednio wyprofilowane siedzisko, pozwoli na przyjęcie wygodnej pozycji.
✅ Uniwersalne zastosowanie - Sprawdzi się zarówno w ogrodzie, na tarasie, balkonie oraz plaży. Możemy zabrać ze sobą nad wodę lub piknik.
Leżak ogrodowy w niebieskim kolorze. Leżak zapewni nam komfort i chwilę relaksu, jest świetną alternatywą dla koców oraz ręczników plażowych. Możemy korzystać z niego zarówno w ogrodzie, ale także, dzięki możliwości złożenia, w łatwy sposób zabierzemy go ze sobą na plażę, wycieczkę czy biwak. Oryginalny produkt marki Vilde. Wyprodukowano zgodnie z europejskimi standardami.
Dane techniczne
| Szerokość w opakowaniu (cm) | 18 |
| Kolor dominujący | niebieski |
| Wysokość w opakowaniu (cm) | 8 |
| Materiał | metal |
| Waga gabarytowa (g) | 1440 |
| Wysokość | 60 cm |
| Szerokość | 51,5 cm |
| Długość | 86 cm |
| Waga (g) | 1814 |
| Długość w opakowaniu (cm) | 60 |